GKS Tychy – ŁKS Łódź typy na najbliższy mecz (24.07)

W niedzielne wczesne popołudnie czeka nas kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Poniżej znajdziecie na pojedynek GKS Tychy – ŁKS Łódź typy, przygotowane przez nas, które pomogą wam w stworzeniu kuponu.

GKS Tychy – ŁKS Łódź typy bukmacherskie i najświeższe kursy

W swoich rozważaniach uwzględniliśmy wiele aspektów. Zaliczają się do nich między innymi: rezultaty, pierwszej kolejki, wyniki meczów kontrolnych czy historia bezpośrednich spotkań. Staraliśmy się znaleźć dla was jak najlepsze na pojedynek GKS Tychy – ŁKS Łódź kursy, które warto wziąć pod uwagę.

Która z drużyn, po tym spotkaniu, dopisze do tabeli ligowej 3 punkty?

Stoimy u progu nowego sezonu ligowego. Obydwa kluby z pewnością przystępują do niego z nowymi nadziejami i wielkimi aspiracjami. Zespół GKS-u nie jest drużyną, którą przed startem rozgrywek stawia się w roli faworytów. W swojej dość krótkiej historii spędzili tylko kilka sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej, zdobywając raz tytuł wicemistrza kraju. Od kilku sezonów (z wyjątkiem sezonu 2015/16) regularnie rozgrywają mecze na zapleczu Ekstraklasy, plasując się przeważnie w środkowej części tabeli. Drużyna ŁKS-u Łódź to ekipa dużo bardziej utytułowana od swojego niedzielnego rywala chociaż na przestrzeni ostatnich sezonów borykająca się z różnymi problemami. Wiele wskazuje jednak, że łodzianie wracają na odpowiednie tory i znów chcieliby zagościć w elicie.

gks tychy - lks lodz typy

Pewnie wiele osób chciałoby złożyć na mecz GKS Tychy – ŁKS Łódź zakłady, ale nie wiedzą jakie typy wybrać. My przedstawimy dwa, które uważamy, że mogą być trafne. Zagłębiając się w historię bezpośrednich spotkań tych drużyn na obiekcie w Tychach, widzimy, że w 3 z 5 ostatnich meczów padł wynik remisowy. Uważamy, że przy ciekawym kursie warto rozważyć tą propozycję. Kolejnym typem, który według nas ma szansę się sprawdzić jest to, że obydwa zespoły zakończą spotkanie z trafieniami na koncie. Działo się tak w 12 z 15 ostatnich spotkań rozegranych przez tyszan.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • ŁKS Łódź – GKS Tychy 2:0
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1

Tak jak wspominaliśmy wyżej analizując nasze na pojedynek GKS Tychy – ŁKS Łódź typy. Wiele spotkań rozgrywanych w Tychach kończyło się wynikiem remisowym i tak też może wydarzyć się tym razem.

Ostatnie mecze GKS-u Tychy

  • Chojniczanka – GKS Tychy 2:2
  • GKS Tychy – GKS Katowice 0:0
  • GKS Tychy – Skra Częstochowa 4:1

W inaugurującej sezon kolejce Fortuna 1 Ligi drużyna GKS-u zremisowała po ciekawym widowisku w Chojnicach. W meczach kontrolnych podopieczni trenera Dominika Nowaka przegrali tylko raz ze Śląskiem Wrocław.

Ostatnie mecze ŁKS-u Łódź

  • ŁKS Łódź – GKS Katowice 0:2
  • ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 1:1
  • Stal Mielec – ŁKS Łódź 1:1

Łodzianie sezon rozpoczęli od porażki przed własną publicznością z drużyną GKS Katowice. Również w sparingowych meczach przygotowawczych zespół ŁKS-u nie prezentował się najlepiej.

GKS Tychy – ŁKS Łódź, gdzie i o której początek spotkania?

Pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się na Stadionie Miejskim w Tychach w niedzielę, 24 lipca o godzinie 12:40.

GKS Tychy – ŁKS Łódź. Gdzie obejrzeć ten pojedynek?

Transmisja meczu GKS Tychy – ŁKS Łódź przeprowadzona będzie na antenie Polsatu Sport oraz w aplikacji Polsat Box Go. Ponadto możliwe jest wykupienie dostępu PPV na ten pojedynek w serwisie statscore.