Hoffenheim – Freiburg typy, kursy, zapowiedź 30/04/2022

Choć sezon zbliża się wielkimi krokami ku końcowi, to kilka ekip nadal walczy o zajęcie jak najlepszej lokaty w stawce. O dwóch takich drużynach przeczytacie co nieco w dzisiejszym tekście. Hoffenheim – Freiburg typy, kursy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

Hoffenheim – Freiburg typy warte uwagi

Tradycyjnie w poniższym akapicie znajdziecie nasze najciekawsze propozycje bukmacherskie dotyczące omawianego starcia:

Powyżej 2.5 goli

52 zdobyte gole w przypadku obu ekip plasują ich w górnych rejonach zestawienia drużyn z najbardziej efektywnymi formacjami ofensywnymi. Bezpośrednia potyczka takich zespołów nie może być więc nudnym bezbramkowym remisem. To byłoby zupełnie nielogiczne. Uważamy więc, że trzy trafienia tego popołudnia to absolutne minimum.

Hoffenheim otrzyma więcej kartek

Statystycznie nikt w całej Bundeslidze nie był dotychczas karany częściej niż piłkarze Hoffenheim. Jakoś trudno nam uwierzyć w to, że w rywalizacji na PreZero Arenie zdecydowanie brutalniej zagrają nagle przyjezdni. Przez cały czas trwania bieżącej kampanii otrzymali oni ponad dwa razy mniej kartek od swoich najbliższych rywali. Prawdopodobieństwo pozytywnego rozstrzygnięcia tej propozycji wydaje się więc ogromne.

 

hoffenheim freiburg typy

Fanom ligi francuskiej polecamy także rzucić okiem na nasz ostatni tekst, w którym to nieco bliżej przyglądaliśmy się rywalizacji pomiędzy Strasbourgiem oraz PSG.

Hoffenheim – Freiburg kursy

Legalni polscy bukmacherzy uważają, że minimalnie większe szanse na odniesienie korzystnego rezultatu mają gospodarze. Czy słusznie? Mielibyśmy pewne wątpliwości.

Bukmacher Hoffenheim Remis Freiburg
Fortuna 2.45 3.60 2.85
STS 2.41 3.50 2.75
PZBUK 2.45 3.55 2.85
Betclic 2.43 3.60 2.75
forBET 2.43 3.60 2.75

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Obserwacja wyników uzyskiwanych przez obie drużyny pozwoliła nam dojść do pewnego wniosku. Zarówno Hoffenheim jak i Freiburg nie mogą pochwalić się zbyt ustabilizowaną formą. Który z zespołów spisywał się jednak nieco lepiej? Informacje na ten temat znajdziecie w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Hoffenheim – Freiburg 1:4 (19 stycznia 2022)
Freiburg – Hoffenheim 1:2 (11 grudnia 2021)
Freiburg – Hoffenheim 1:1 (24 kwietnia 2021)
5 ostatnich spotkań Hoffenheim
Eintracht – Hoffenheim 2:2
Hoffenheim – Furth 0:0
RB Lipsk – Hoffenheim 3:0
Hoffenheim – Bochum 1:2

Hertha – Hoffenheim 3:0
5 ostatnich spotkań Freiburga
Freiburg – Borussia M. 3:3
Hamburger – Freiburg 1:3
Freiburg – Bochum 3:0
Eintracht – Freiburg 1:2
Freiburg – Bayern 1:4

Hoffenheim – Freiburg prognozy

Czy ten pojedynek można nazwać spotkaniem o przysłowiowe sześć punktów? Zdecydowanie tak. Ewentualny triumf Freiburga wobec równie wymagających starć Lipska oraz Bayeru Leverkusen może pozwolić im zwiększyć szansę na zakończenie rozgrywek w czołowej czwórce. By do tego doszło, jak tlenu potrzeba im jednak kompletu punktów wywiezionego z trudnego terenu w Hoffenheim. Czy stać ich na dokonanie tego? Szanse na taki scenariusz są na pewno spore. Christian Streich oraz jego podopieczni będą jednakże potrzebowali trochę szczęścia. Ich sobotni rywale są bowiem totalnie nieobliczalną ekipą, co zresztą udowodnili już wielokrotnie.

Hoffenheim – Freiburg najczęściej zadawane pytania

  • O której początek meczu TSC Hoffenheim – SC Freiburg?

Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 30 kwietnia 2022r.

  • Hoffenheim – Freiburg typy, o co się zakładać?

Naszym skromnym zdaniem warto tym razem przyjrzeć się zakładom związanym z liczbą strzelonych bramek oraz ilością żółtych kartek.