Holandia – Polska typy, zakłady i kursy. O której, gdzie obejrzeć na żywo mecz Ligi Narodów?

Przed reprezentacją Polski trzeci mecz w ramach Ligi Narodów. Tym razem podopieczni Czesława Michniewicza zagrają z Holandią.

Holandia – Polska typy bukmacherskie (Liga Narodów, 11.06.2022)

Zobacz, jakie mamy na mecz Polska – Holandia typy i jak wyglądają w ich przypadku kursy bukmacherskie. W dalszej części tekstu zapoznasz się z cennymi analizami i krótką zapowiedzią.

Dokonać niemożliwego?

Trudno być optymistą przed zbliżającym się meczem Holandia – Polska. Już od początku Ligi Narodów 2022, podopieczni Czesława Michniewicza pokazują, że forma z baraży o MŚ gdzieś uciekła. Owszem, na początek Ligi Narodów reprezentacja Polski wygrała 2:1 z Walią, ale trudno o inne określenie, niż dość szczęśliwe zwycięstwo. W drugim meczu dostaliśmy sromotne lanie od Belgów. Mecz zaczął się nerwowo, a później biało-czerwoni zaskoczyli rywali, kiedy do siatki trafił Robert Lewandowski. Sił starczyło jednak na 60 minut, a później Belgowie zaczęli swój koncert. Łącznie wbili nam sześć goli i przed meczem Holandia – Polska wszyscy spodziewają się podobnego rozstrzygnięcia.

holandia polska typy

My jednak spodziewamy się, że biało-czerwoni zagrają lepiej. Nie uważamy jednak, że starczy to na Holendrów. Popularni Oranje ograli aż 4:1 Belgię oraz 2:1 Walię. Jeżeli chodzi o bezpośrednie mecze Polska – Holandia to… przegraliśmy pięć ostatnich pojedynków z Holendrami, a od dziewięciu nie potrafimy ich pokonać. Ostatnie zwycięstwo reprezentacja Polski przeciwko Holandii odniosła w… 1979 roku.

Ostatnia forma reprezentacji Polski oraz bilans bezpośrednich spotkań wskazuje, że będzie bardzo, ale to bardzo ciężko. Kibicujemy biało-czerwonym, ale chłodną głową na mecz Holandia – Polska typy stawiamy na wygraną Oranje. Stawiamy też zakłady, ze Holendrzy wygrają z Polakami przynajmniej różnicą dwóch bramek. Porażka Polski z Belgią oraz okazałe zwycięstwo Holendrów nad Belgami są ku temu solidnymi podstawami.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Zobacz, jak wyglądały ostatnie bezpośrednie spotkania Polska – Holandia.

  • Polska – Holandia 1:2
  • Holandia – Polska 1:0
  • Polska – Holandia 1:2

Trzy ostatnie mecze, a nawet pięć ostatnich to porażki reprezentacji Polski z Holandią. O przełamanie tej passy będzie ciężko. Chociaż w piłce nożnej wszystko jest możliwe.

O której mecz Holandia – Polska? Gdzie grają?

Mecz zostanie rozegrany 11 czerwca, o godzinie 20:45. Gdzie? Na stadionie De Kuip w Rotterdamie.

Gdzie transmisja Holandia – Polska?

Transmisję meczu Polska – Holandia będzie można śledzić w kilku miejsach. To między innymi TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Dostępna będzie również transmisja online.

Zobacz też typy na mecz Walijczyków z Belgami.

0 0 votes
Article Rating