Kamerun – Egipt typy, kursy i transmisja meczu

W drugim półfinale Pucharu Narodów Afryki, Kamerun zmierzy się z Egiptem.

Kamerun – Egipt typy na 1/2 finału Pucharu Narodów Afryki (03.02.2022)

Sprawdź nasze na Kamerun – Egipt typy bukmacherskie.

kamerun egipt typy

Czy faworyt potwierdzi prognozy ekspertów?

I choć Egipt jest reprezentacją, która najczęściej w historii, bo aż siedmiokrotnie sięgała po Puchar Narodów Afryki, to faworytem w drugim półinale jest Kamerun. Kameruńczycy obok Senegalu wymieniani są także jako główni faworyci do końcowego zwycięstwa w trwającym PNA.

Obie reprezentacje nie grały ze sobą od pięciu lat, ale w 2017 roku lepszy był Kamerun, który pokonał Egipt 2:1. W pięciu ostatnich bezpośrednich meczach, cztery razy wygrywali jednak Egipcjanie. Dlaczego tym razem faworyzowany jest Kamerun? Reprezentacja ta po prostu prezentuje wyższą formę na trwającym Pucharze Narodów Afryki.

Egipcjanie zarówno w 1/8, jak i w 1/4 finału potrzebowali dogrywek, by eliminować kolejno Wybrzeże Kości Słoniowej i Maroko, podczas gdy Kamerun w regulaminowym czasie gry rozprawił się odpowiednio z Komorami i Gambią. Owszem, potencjał rywali Egiptu był większy, ale w grze Kamerunu widzimy więcej czystej piłkarskiej jakości.

Niemniej jednak spodziewamy się zaciętego meczu. Stawiamy odważnie na remis w regulaminowym czasie gry, a o wszystkim rozstrzygnie dogrywka lub rzuty karne. Spodziewamy się też goli z obu stron, bowiem taka sytuacja miała miejsce w 4 z ostatnich 5 bezpośrednich meczy. Dodatkowo Egipt zdobył gola w 4 z 5 ostatnich własnych spotkań, a Kamerun w każdym z 5 ostatnio rozegranych meczy.Dla nieco odważniejszych typerów proponujemy rozważyć zakład na dokładny wynik 1:1. Tutaj nie mamy jednak żadnego podparcia w statystykach, a stawiamy czysto na nasz typerski nos.

Gdzie Kamerun – Egipt transmisja?

Mecz pokaże platforma internetowa Viaplay. Początek 3 lutego 2022 roku, o godzinie 20:00 czasu polskiego. Transmisja online u bukmacherów Betclic oraz STS.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Bukmacherzy stawiają na reprezentację Kamerunu.

  • Gdzie oglądać?

Viaplay.

Zobacz typy na finał Senegal – Egipt.