Lech Poznań – Vikingur typy, kursy, zakłady (11.08.2022)

Dwumecz z islandzką ekipą przy spełnieniu określonych warunków może być bardzo mocnym kandydatem do miana największego blamażu polskiego zespołu na arenie międzynarodowej na przestrzeni całej ostatniej dekady. Co musi się stać, aby Kolejorz w trybie natychmiastowym wypisał się z tego wstydliwego konkursu? Lech Poznań – Vikingur typy, kursy, zakłady.

Najlepsze Lech Poznań – Vikingur typy bukmacherskie

Oto jakie Lech Poznań – Vikingur zakłady są tym razem warte największej uwagi:

Pozostaje tylko wiara

Najbardziej oddani kibice Kolejorza znani są jako “Wiara Lecha”. Ta nazwa idealnie oddaje tym razem nastroje, a raczej nastawienie, jakie powinno towarzyszyć wszystkim osobom skupionym wokół aktualnego piłkarskiego mistrza Polski. Po ubiegłotygodniowej porażce na dalekiej Islandii humory bowiem zdecydowanie nie dopisują. Z dwumeczu mającego być dla podopiecznych Johna van den Broma tylko spacerkiem zrobiła się bardzo nerwowa rywalizacja, której finał może okazać się totalnie nieoczekiwany.

lech-vikingur-typy

W takiej sytuacji Lech Poznań – Vikingur typy na to, iż obie drużyny strzelą przynajmniej po jednym golu zdają się być niemalże pewniakiem. Defensywa Dumy Wielkopolski nie sprawia zdecydowanie wrażenia zbyt szczelnej formacji. Atakujący Vikingura problemów z jej sforsowaniem mieć więc raczej nie powinni. Liczymy także dodatkowo na to, iż liczba goli na tablicy wyników po zsumowaniu będzie większa lub równa trzem. Walka o awans musi być zacięta!

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Vikingur – Lech 1:0

Jeśli do bilansu bezpośrednich potyczek pomiędzy Lechem a Vikingurem zostanie dopisana za kilkanaście godzin kolejna wygrana Islandczyków, to kariera Johna van den Broma w stolicy województwa wielkopolskiego może bardzo szybko dobiegnąć końca. Czy słusznie? Mając na uwadze potencjał kadrowy poznaniaków, wydaje się, że zdecydowanie tak.

Ostatnie mecze Lecha

  • Zagłębie Lubin – Lech 1:1
  • Vikingur – Lech 1:0
  • Lech – Wisła Płock 1:3

Pasmo niepowodzeń. Tak w telegraficznym skrócie moglibyśmy określić kilka minionych tygodni w wykonaniu Mikaela Ishaka i spółki. W Poznaniu wszyscy modlą się, aby do tego dramatu nie został niebawem dopisany kolejny z aktów.

Ostanie spotkania Vikingura

  • Fram – Vikingur 3:3
  • Vikingur – Lech 1:0
  • Stjarnan – Vikingur 2:2

Forma strzelecka zespołu z Reykjaviku jest aktualnie stosunkowo wysoka, co pokazuje zwłaszcza rezultat ostatniego ligowego pojedynku z drużyną Fram. Defensorzy Lechitów powinni się mieć zatem zdecydowanie na baczności.

Kiedy mecz Lech – Vikingur? O której początek?

Start zmagań pomiędzy poznańskim Lechem a Vikingurem Reykjavik zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 11 sierpnia 2022 roku.

Gdzie obejrzeć Lech Poznań – Vikingur?

Relacja na żywo z tej potyczki będzie dostępna na antenie dwóch stacji telewizyjnych. Mowa tu o TVP2 oraz TVP Sport.

Prawdziwy fan polskiego futbolu nie może przejść obojętnie także obok starcia z udziałem Rakowa. Krótką analizę tej interesującej rywalizacji znajdziecie w niniejszym linku.