Malmo – Zenit typy, kursy, prognozy 23/11/2021

Szwedzi są bez wątpienia najsłabszą drużyną, jaka w tym sezonie była w stanie dostać się do fazy grupowej Champions League. Jak do pojedynku z nich podejdą przyjezdni z Rosji? Malmo – Zenit typy, kursy, prognozy. Miłej lektury!

Malmo – Zenit warte uwagi

Liga Mistrzów to rozgrywki, które elektryzują każdego fana piłki nożnej. Nie mogliśmy w takim razie nie przeanalizować dokładnie wszystkich spotkań tych elitarnych rozgrywek. Przyjrzeliśmy się także starciu szwedzko-rosyjskim, dlatego prezentujemy najciekawsze Malmo – Zenit typy:

malmo-zenit-typy

Poniżej 2.5 gola

Ostatni mecz grupowy Malmo był zdecydowanie lepszy niż poprzednie, szczególnie jeśli chodzi o aspekt gry defensywnej. Kopciuszek ze Szwecji był dobrze zorganizowany w działaniach obronnych i stracił zaledwie jedną bramkę z Chelsea. Zenit nie jest gigantem w ofensywie, natomiast jeszcze mniejszą wiarę pokładamy w atak gospodarzy. Uważamy, że będzie to mecz dość zamknięty, gdzie padnie jedna, być może dwie bramki.

Artem Dzyuba strzeli gola

Reprezentant Rosji wciąż jest w wyśmienitej formie. W ostatnim meczu ligowym strzelił trzy gole i zameldował się w czołówce strzelców Premier Ligi. Jak wspominaliśmy, defensywa Malmo nie jest monolitem, więc wysoki napastnik powinien mieć kilka szans ku temu by trafić do siatki. Naszym zdaniem uda mu się to uczynić przynajmniej raz.

Remis do 30. minuty

Można być niemal pewnym tego, że żadna z drużyn nie ruszy z huraganowymi atakami już na początku spotkania. Zenitowi wystarcza bowiem 1 punkt, żeby zrealizować swój cel, natomiast Malmo jest świadome, że 1 stracona bramka może oznaczać koniec szans na korzystny wynik. Z uwagi na to jak naszym zdaniem będzie przebiegać mecz Malmo – Zenit typy na remis do 30.minuty, a może nawet w całej pierwszej połowie spotkania to coś, co powinniśmy rozważyć.

Malmo – Zenit kursy

Oto kursy legalnych polskich bukmacherów na omawiane starci. Musimy przyznać, że jesteśmy nimi nieco zaskoczeni…

Bukmacher Malmo Remis Zenit
Fortuna 3.70 3.70 2.00
STS 3.65 3.60 2.00
PZBUK 3.80 3.65 1.90
LVBET 3.90 3.65 1.98
forBET 3.60 3.70 1.99

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

W zdecydowanie lepszej formie w ostatnich tygodniach byli gracze z Rosji. Jak w tym samym czasie spisywali się Szwedzi? To zweryfikujecie w poniższym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Zenit – Malmo 4:0 (29 września 2021)
5 ostatnich meczów Malmo
Malmo – Hacken 2:2
Goteborg – Malmo 0:2
Malmo – Chelsea 0:1
Sirius – Malmo 2:3
Malmo – AIK 1:0
5 ostatnich meczów Zenit
Zenit – Nizhny Novgorod 5:1
Ural – Zenit 0:0
Juventus – Zenit 4:2
Zenit – Dynamo 4:1
Zenit – Spartak 7:1

Malmo – Zenit przewidywane składy

Oto jakie jedenastki poślą prawdopodobnie do boju szkoleniowcy obydwu drużyn:

MALMO: Dahlin – Olsson, Nielsen, Ahmedhodzic, Larsson – Lewicki, Innocent, Pena, Nanasi, Birmancevic – Colak

ZENIT: Kerzhakov – Santos, Rakitskiy, Lovren, Chistyakov, Karavaev – Wendel, Barrios, Malcolm – Claudinho, Dzyuba

Przeciętnemu kibicowi piłki nożnej większość z powyższych nazwisk mówi zapewne niewiele. Tak naprawdę jednak są to zawodnicy na solidnym europejskim poziomie. Przynajmniej, gdy mowa o przybyszach z Rosji. Czy będą mieli w sobie na tyle piłkarskiej jakości, żeby odprawić gospodarzy tej rywalizacji z przysłowiowym kwitkiem? Wydaje nam się, że tak.

Malmo – Zenit prognozy

W naszej opinii trzecia i czwarta drużyna grupy H nie stworzą widowiska zapierającego dech w piersiach. Radzimy przygotować się na dość siermiężny futbol, zwłaszcza ze strony gospodarzy, którzy prostymi środkami będą starali się przeważyć szalę zwycięstwa na własną korzyść. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest jednak remis lub minimalna wygrana przyjezdnych.

Malmo – Zenit najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie zostanie rozegrane spotkanie Malmo FF – Zenit Petersburg?

Mecz odbędzie się na Eleda Stadion w Malmo, a jego początek zaplanowany został na godzinę 21:00.

  • Malmo – Zenit typy, co warto grać?

Choć Malmo przegrało do tej pory wszystkie spotkania w bieżącej edycji Ligi Mistrzów, typowanie tego meczu nie jest sprawą prostą. Rynki główne nie są rozwiązaniem bezpiecznym, dlatego przyjrzeliśmy się wszystkim innym dostępnym opcjom. Znajdziesz je w akapicie Malmo – Zenit typy warte uwagi.