Napoli – Milan typy, kursy, zapowiedź 06/03/2022

Stawka tego pojedynku jest naprawdę wysoka. Komu stres nieco mniej zwiąże nogi i pozwoli choć na moment zameldować się na najwyższym stopniu podium? Napoli – Milan typy, kursy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

Napoli – Milan typy warte uwagi

Tradycyjnie poniższy akapit zabiera kilka najciekawszych propozycji, jakie udało nam się znaleźć w ofertach firm bukmacherskich:

napoli milan typy

Chętnym podrzucamy także jeden z naszych ostatnich tekstów, w którym to nieco bliżej przyglądamy się pojedynkowi Realu Madryt z Realem Sociedad.

Powyżej 2.5 goli

Celem każdej ze stron tego starcia jest zajęcie pierwszego miejsca w stawce. Chyba co do tego nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Zwycięzca może przynajmniej na moment zameldować się na pozycji lidera, a to opcja niebywale kusząca, prawda? Czy w takich okolicznościach może w szeregach obydwu ekip może zabraknąć determinacji? Naszym skromnym zdaniem jest to wykluczone. Zdobycie przynajmniej trzech goli powinno być więc swoistą formalnością.

Napoli wykona więcej rzutów rożnych

Druga z propozycji zawartych w akapicie Napoli – Milan typy warte uwagi jest propozycją na tzw. czuja. Co prawda Napoli może pochwalić się nieco większą ilością wykonanych rzutów rożnych, lecz oczywiście nie należy zapominać, że mecz jest meczowi nierówny. Uważamy aczkolwiek, że Napoli jako gospodarz będzie próbowało być w tym pojedynku stroną dominującą. To natomiast może wiązać się z częstą obecnością w bocznych sektorach boiska. Oby wynikiem tego była spora ilość kornerów podyktowanych przez arbitra tych zawodów.

Insigne bądź Leao zdobędą bramkę

napoli milan typy

Z uwagi na dość kiepską dyspozycję Victora Osimhena ciężar zdobywania bramek spadł na barki pozostałych graczy Azzurrich. Prym w towarzystwie tradycyjnie wiedzie Lorenzo Insignie, który prawdopodobnie chce pożegnać się ze stolicą Kampanii z przysłowiowym przytupem. Pod nieobecność Zlatana Ibrahimovica najwięcej do powiedzenia mieli Oliver Giroud oraz Rafael Leao. To właśnie w dobrej formie tego drugiego upatrujemy w ten wieczór nadzieję. Czy słusznie? To okaże się już niebawem.

Napoli – Milan kursy

Legalni polscy bukmacherzy zdecydowali o wystawieniu następujących kursów na to spotkanie:

Bukmacher Napoli Remis Milan
Fortuna 2.17 3.25 3.65
STS 2.12 3.25 3.45
LVBET 2.15 3.30 3.80
PZBUK 2.15 3.30 3.60
forBET 2.14 3.35 3.55

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Zarówno Napoli jak i Milan nie mogły się ostatnio pochwalić zbyt dobrymi wynikami. Na ich drodze stawały nie tylko wielkie firmy, ale również drużyny o nieco mniejszym potencjale. O kim dokładnie mowa? Sprawdźcie to w niniejszym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Milan – Napoli 0:1 (19 grudnia 2021)
Milan – Napoli 0:1 (14 marca 2021)
Napoli – Milan 1:3 (22 listopada 2020)
5 ostatnich spotkań Napoli
Lazio – Napoli 1:2
Napoli – Barcelona 2:4
Cagliari – Napoli 1:1
Barcelona – Napoli 1:1

Napoli – Inter 1:1
5 ostatnich spotkań Milanu
Milan – Inter 0:0
Milan – Udinese 1:1
Salernitana – Milan 2:2
Milan – Sampdoria 1:0
Milan – Lazio 4:0

Napoli – Milan prognozy

Walka o scudetto na włoskich boiskach już dawno nie była tak emocjonująca, jak ma to miejsce w bieżącej kampanii. Co prawda wynik tej niedzielnej batalii nie przesądzi raczej o tym, kto ostatecznie sięgnie po mistrzostwo, lecz bez wątpienia pozwoli zwycięzcom nabrać tak potrzebnej pewności siebie na najważniejszą część sezonu. Nie podejmujemy się typowania faworyta. Mamy tylko wielką nadzieję, że obejdzie się bez piłkarskich szachów. Piękny pokaz futbolu to to, co najbardziej kochamy.

Napoli – Milan najczęstsze pytania od użytkowników

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie SSC Napoli – AC Milan?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Eleven Sports 1.

  • Napoli – Milan typy, o co się zakładać?

Często w tekstach związanych z rozgrywkami włoskiej ekstraklasy zamieszczamy propozycje dotyczące rzutów rożnych. Nie inaczej jest również i tym razem. Oprócz tego jest dziś co nieco o strzelcach oraz prawdopodobnej ilości goli.

0 0 votes
Article Rating