Norwich – Everton typy, kursy, przewidywania 15/01/2022

Mimo nieco lepszej gry Kanarki wciąż nie potrafią wygrać ligowego spotkania już od końcówki listopada ubiegłego roku. Czy ta passa będzie trwała nadal? Norwich – Everton typy, kursy, przewidywania. Miłej lektury!

Norwich – Everton typy warte uwagi

Wyszukanie interesujących propozycji bukmacherskich związanych z tym pojedynkiem wcale nie było takie proste. Rzecz jasna podołaliśmy jednak zadaniu, a efekty naszej pracy znajdziecie poniżej:

norwich everton typy

Zainteresowanych innymi artykułami związanymi z rozgrywkami angielskiej Premier League odsyłamy do naszego specjalnego działu, którzy możecie znaleźć tutaj. Tam zamieściliśmy chociażby nasz ostatni tekst dotyczący potyczki pomiędzy Newcastle a Watfordem.

Powyżej 2.5 goli

Jeśli myślicie, że w tym spotkaniu będzie wiało nudą, to możecie się grubo pomylić. Jak już wspominaliśmy zapewne w jednej z poprzednich analiz, Norwich musi walczyć w każdym kolejnym meczu. Półśrodki ich nie interesują. Wszystko albo nic. Goli więc raczej nie zabraknie. Czy zobaczymy trafienia po każdej ze stron? To okaże się już z czasem.

Poniżej 9.5 rzutów rożnych

Bardzo rzadko w proponowanych przez nas typach pojawiają się zakłady underowe. Tym razem okazja jest jednak wyjątkowa. Zarówno Norwich jak i Everton to bowiem drużyny, które bardzo rzadko dośrodkowują w pole karne z piłki stojącej w narożniku boiska. Mało tego. Nikt nie robi tego rzadziej od The Toffees w całej ligowej stawce. Powyższa linia nie powinna zostać zatem w żadnym wypadku przekroczona. Tak przynajmniej podpowiada nam rozum.

Padnie gol w obu połowach

norwich everton typy

Po raz kolejny w artykule dotyczącym rozgrywek angielskiej ekstraklasy powielamy tego typu zakład. W tym konkretnym przypadku nie ma się jednakże czemu dziwić, gdyż mecze z udziałem Norwich zawsze dają oglądającemu naprawdę dużo frajdy. Co prawda bardzo często są to pojedynki zupełnie jednostronne, lecz nie ukrywamy, iż liczymy po cichu, że to konkretne starcie właśnie takie nie będzie. Myślicie, że nasze życzenia się spełnią?

Norwich – Everton kursy

Zdaniem legalnych polskich bukmacherów zdecydowanie więcej szans na końcowy triumf mają goście. Czy tak jest w istocie? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie już sami.

Bukmacher Norwich Remis Everton
Fortuna 3.85 3.40 2.05
STS 3.65 3.35 2.02
Betclic 3.70 3.45 2.05
LVBET 3.75 3.60 2.05
forBET 3.70 3.45 2.05

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jak obie ekipy radziły sobie podczas kilku minionych tygodni? Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w niniejszej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Chelsea – Man City 0:1 (25 września 2021)
Man City – Chelsea 0:1 (29 maja 2021)
Man City – Chelsea 1:2 (8 maja 2021)
5 ostatnich spotkań Norwich
West Ham – Norwich 2:0
Arsenal – Man City 1:2
Brentford – Man City 0:1
Man City – Leicester 6:3
Newcastle – Man City 0:4
5 ostatnich spotkań Evertonu
Hull – Everton 2:3
Everton – Brighton 2:3
Chelsea – Everton 1:1
Crystal Palace – Everton 3:1
Everton – Arsenal 2:1

Norwich – Everton przewidywania

Wiele osób po raz kolejny skazuje ekipę gospodarzy na przysłowiowe “pożarcie”. Czy słusznie? Naszym skromnym zdaniem zdecydowanie nie. The Toffees pod wodzą Rafy Beniteza wcale nie są bowiem drużyną, przed którą powinny komukolwiek mięknąć nogi. Przy odrobinie szczęścia The Canaries mogą zakończyć tę rywalizację z przynajmniej jednym cennym oczkiem. Czy los będzie im tym razem sprzyjał? Czas pokaże.

Norwich – Everton najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Norwich City F.C. – Everton F.C?

Starcie to będzie miało miejsce na Carrow Road w Norwich.

  • Czy Przemysław Płacheta wystąpi w tym meczu?

Mimo iż Norwich nadal notuje bardzo kiepskie wyniki, to Przemysław Płacheta wciąż może liczyć na kolejne szanse od Deana Smitha. Reprezentant Polski często bywał jednym z najlepszych zawodników Kanarków, stąd też takie decyzje nie powinny tak naprawdę nikogo dziwić. Mamy więc wielką nadzieję, że wychowankowi Pelikana Łowicz uda się dopisać do swojego konta kolejny występ na angielskich boiskach.

0 0 votes
Article Rating