Omonia – Manchester United typy, kursy, zakłady i transmisja, gdzie obejrzeć? (Liga Europy, 06.10)

Przed nami kolejne mecze w ramach rozgrywek Ligi Europy. Dość ciekawie zapowiada się starcie Omonia – Manchester United. Typy na potyczkę w grupie E znajdziecie poniżej.

Omonia – Manchester United typy i kursy bukmacherów na czwartkowy mecz

Przed nami 3 kolejka rozgrywek fazy grupowej Ligi Europy. W spotkaniu Omonia – Manchester United kursy prezentowane przez bukmacherów nie dają większych szans drużynie z Nikozji. Czy gospodarzy stać na niespodziankę?

Czy gospodarze w końcu odniosą zwycięstwo w europejskich pucharach?

Rozgrywki Ligi Europy nabierają tempa. W tym tygodniu czeka nas 3 kolejka grupowych potyczek. Przed nami wiele ciekawie zapowiadających się pojedynków, ale my skupimy się na tym jednym, rozgrywanym w Nikozji. Drużyna Omonii podejmie legendę angielskiego futbolu, jeden z lepszych klubów w historii światowej piłki- Manchester United. Co prawda obecny zespół Czerwonych Diabłów nie odnosi już tak spektakularnych triumfów jak kiedyś, ale nadal jest to renomowany zespół liczący się w Europie. Poniżej rozwiniemy nasze na starcie Omonia – Manchester United typy.

omonia - manchester united typy

W tegorocznej edycji rozgrywek Ligi Europy, gospodarz czwartkowego spotkania jest jedna z najsłabszych drużyn. Po 2 kolejkach gracze z Cypru nie zgromadzili na swoim koncie ani jednego oczka zaliczając porażki z Realem Sociedad i Sheriffem Tiraspol. Nieco lepiej podopieczni Neila Lennona radzą sobie w rozgrywkach ligi cypryjskiej gdzie w 5 pojedynkach uzbierali 5 oczek. Nieco lepiej w Europie radzi sobie ekipa Czerwonych Diabłów, wygrana z Sheriffem i porażka z Realem daje zawodnikom Erika ten Haga 2 lokatę w grupie. W lidze angielskiej po nie najlepszym początku sezonu piłkarze z Old Trafford pną się w górę plasując się obecnie na 6 pozycji. Naszym zdaniem różnica poziomów nad wyraz widoczna będzie w czwartkowym pojedynku. Jak i bukmacherzy tak i my stawiamy w roli faworytów zespół z Anglii. Jako podstawowy argument podajemy przytoczoną już statystykę zerowego dorobku punktowego zespołu Omonii w rozgrywkach Ligi Europy. Mamy nadzieję, że spotkanie to będzie obfitowało w wiele emocji i bramek. Analizując mecze Cypryjczyków widzimy, że w obydwu spotkaniach padło ponad 2.5 bramki i taki scenariusz przewidujemy również w starciu z Manchesterem United.

Bezpośrednie mecze Omonia – Manchester United

Czwartkowe starcie będzie pierwszym bezpośrednim pojedynkiem pomiędzy tymi drużynami.

Omonia – Manchester United gdzie obejrzeć pojedynek w ramach Ligi Europy?

Z czwartkowego starcia (jak i z innych meczów Ligi Europy) Omonia – Manchester United transmisja dostępna będzie online na platformie Viaplay.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Pierwszy gwizdek gdzie i o której?

Spotkanie na Cyprze rozegrane zostanie w ramach Ligi Europy. Początek starcia zaplanowano na czwartek, 6 października na godzinę 18:45. Miejscem rozegrania pojedynku będzie Neo GSP Stadium w Nikozji.