Norwich – Aston Villa typy, kursy 14/12/2021

Po niemal miesiącu od chwili rozstania Dean Smith po raz pierwszy spotka się ze swoimi byłymi podopiecznymi. Tym razem w roli szkoleniowca drużyny przeciwnej. Czy uda mu się udowodnić włodarzom The Villans, że jego zwolnienie było błędem? Norwich – Aston Villa typy, kursy, prognozy. Serdecznie zapraszamy.

Norwich – Aston Villa typy warte uwagi

norwich-aston-villa-typy

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport przeczytacie o wszystkich spotkaniach Premier League. W poprzednim artykule poruszyliśmy np. tematykę rywalizacji pomiędzy Manchesterem City a Leeds.

Obie drużyny strzelą bramkę

Pragnienie pokazania swojej wyższości u Deana Smitha będzie z pewnością ogromne. Nie chce nam się jednak wierzyć, że The Lions po serii kilku naprawdę dobrych spotkań mieliby we wtorek oddać pole zespołowi z Carrow Road. Przewidujemy, że będzie to starcie z naprawdę solidną dawką emocji i trafieniami po każdej ze stron. Nie zapominajmy bowiem, że The Canaries cały czas walczą przecież o przetrwanie. Tu nie ma miejsca na miekką grę.

Aston Villa wygra dowolną połowę

Choć szczerze mówiąc, uważamy, że to goście zgarną w tym meczu ostatecznie pełną pulę, to ze względów bezpieczeństwa nie idziemy raczej w ich bezpośredni triumf. Druga z propozycji zawartych w akapicie Norwich – Aston Villa typy dotyczy ich zwycięstwa w przynajmniej jednej z połów. Kurs na takie zdarzenie idealnie oddaje ryzyko, jakie w tym wypadku się ponosi. Lepszej opcji raczej nie znajdziecie.

Poniżej 10.5 rzutów rożnych

Rzadko publikujemy na naszych łamach zakłady underowe. Powodów jest co najmniej kilka, lecz tym najważniejszym jest chyba ten, iż kochamy po prostu futbol w ofensywnym wydaniu. Tam wszelkie bezbramkowe remisy są więc niemile widziane. Tym razem chodzi jednak o liczbę rzutów rożnych. Zarówno Kanarki jak i przyjezdni nie wykonują ich raczej zbyt często. Obie ekipy zaliczają się do wąskiego grona drużyn, które dośrodkowują średnio z narożnika poniżej pięciu razy w ciągu meczu. Wbrew jakiejkolwiek logice byłby zatem scenariusz, zgodnie z którym udałoby im się wspólnie wykonać jedenaście lub więcej takich stałych fragmentów gry. Tak przynajmniej podpowiada nam rozum.

Norwich – Aston Villa kursy

Choć omawiany pojedynek nie ma wyraźnego faworyta, to legalni polscy bukmacherzy zdają się dawać nieco więcej szans gościom. Nie wierzycie? Sprawdźcie więc informacje w poniższej tabeli:

Bukmacher Norwich Remis Aston Villa
Fortuna 3.45 3.35 2.10
STS 3.10 3.25 2.30
Betclic 3.25 3.30 2.27
LVBET 3.40 3.25 2.30
forBET 3.25 3.30 2.27

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Tak na przestrzeni kilku poprzednich starć prezentowała się forma obydwu drużyn:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Aston Villa – Norwich 1:0 (26 grudnia 2019)
Norwich – Aston Villa 1:5 (5 października 2019)
Aston Villa – Norwich 1:2 (5 maja 2019)
5 ostatnich spotkań Norwich
Norwich – Man Utd 0:1
Tottenham – Norwich 3:0
Newcastle – Norwich 1:1
Norwich – Wolves 0:0
Norwich – Southampton 2:0
5 ostatnich spotkań Aston Villi
Liverpool – Aston Villa 1:0
Aston Villa – Leicester 2:1
Aston Villa – Man City 1:2
Crystal Palace – Aston Villa 1:2
Aston Villa – Brighton 2:0

Norwich – Aston Villa przewidywane składy

Oto jak prawdopodobnie będą wyglądać wyjściowe jedenastki obydwu drużyn:

NORWICH: Krul; Aarons, Gibson, Kabak, Williams; McLean, Gilmour, Lees Melou; Sargent, Pukki, Cantwell

ASTON VILLA: Martinez; Cash, Konsa, Mings, Targett; McGinn, Sanson, Luiz; Buendia, Ings, Watkins

Standardowo najwięcej uwagi polskich kibiców będzie z pewnością skupione na osobie Matty'ego Casha. Reprezentant Polski ostatnimi czasy nie schodzi poniżej pewne poziomu, dlatego też jesteśmy niemal przekonani, że uda mu się dołożyć cegiełkę do ewentualnego sukcesu swojej drużyny. Najtrudniejsze zadanie, jakie będzie przed nim stało tego wieczoru to rzecz jasna zatrzymanie Teamu Pukkiego. Wielu już poległo podczas starcia z rosłym Finem. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak poradzi sobie Matty.

Norwich – Aston Villa prognozy

Upływ czasu pokazuje, że zamiana Deana Smitha na Stevena Gerrarda wyszła raczej Aston Villi na dobrze. Popularne Lwy od czasu objęcia stanowiska głównego szkoleniowca przez byłego legendarnego pomocnika radzą sobie naprawdę dobrze. Może się nawet wydawać, że swoisty respekt przed Mattym Cashem i spółką zaczynają czuć nawet Ci najwięksi. Jeśli mielibyśmy więc koniecznie typować bezpośredniego triumfatora tej wtorkowej rywalizacji, to postawilibyśmy chyba na The Villans. Minimalnie, ale jednak.

Norwich – Aston Villa najczęstsze pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Norwich City F.C. – Aston Villa F.C. ?

Potyczka ta będzie miała miejsce na Carrow Road w Norwich.

  • Norwich – Aston Villa typy, o co warto się zakładać?

Spotkania podobne do tego bywają czasem prawdziwą pułapką dla obstawiających. Jesteśmy tego doskonale świadomi, dlatego też wybraliśmy dla Was prawdopodobnie najbezpiecznejsze z możliwych zakładów. Oby ich skuteczność utrzymała się na naszym stałym, wysokim poziomie.

0 0 votes
Article Rating