Raków – Slavia typy na eliminacje Ligi Konferencji (18.08.2022)

Na przestrzeni wszystkich dotychczasowych pojedynków eliminacyjnych to częstochowianie sprawiali wrażenie najlepiej przygotowanych. Los chciał, że ostatni krok przed awansem do fazy grupowej będzie wymagał od nich absolutnie maksimum wysiłku. Czy stać ich na jego wykonanie? Raków – Slavia typy, kursy, zakłady.

Raków – Slavia typy bukmacherskie

Najciekawsze Raków – Slavia zakłady przedstawiają się następująco:

100% albo nic

Niesamowita seria, jaką mogą pochwalić się dotychczas podopieczni Marka Papszuna robi naprawdę spore wrażenie. Dziewięć kolejnych meczów bez porażki na międzynarodowych arenach to wynik, którego nie powstydziłyby się nawet największe europejskie firmy. Wszyscy w Częstochowie bardzo wierzą, że do tego dorobku dopisana zostanie potyczka numer dziesięć. Problem tylko w tym, że rywal tym razem jest już dużo trudniejszy.

rakow-slavia-typy

Osiągnięcie korzystnego rezultatu przez gospodarzy nie będzie możliwe bez dania z siebie przysłowiowych 100%. To nie da jednocześnie gwarancji zakończenia tego starcia z choćby cennym remisem na koncie. Uważamy, że Raków – Slavia kursy na to, że obie ekipy strzelą przynajmniej po jednej bramce są warte zdecydowanej uwagi. Oprócz tego należy przyjrzeć się też nieco bliżej propozycji, zgodnie z którą przyjezdni zwyciężą w pierwszych bądź drugich czterdziestu pięciu minutach.

Ostatnie pojedynki bezpośrednie

brak

Ostatnie mecze Rakowa

  • Raków – Jagiellonia 2:2
  • Raków – Trnava 1:0
  • Górnik – Raków 1:0

Choć zabrzmi to pewnie nieco paradoksalnie, to w poczynaniach Rakowa wyczuwalne jest już delikatne zmęczenie. Do gry co trzy lub cztery dni polskie zespoły nie są bowiem przyzwyczajone. Mamy jednak nadzieję, że sytuacja ta ulegnie niebawem zmianie.

Ostatnie spotkania Slavii 

  • Jablonec – Slavia 2:3
  • Panathinaikos – Slavia 1:1
  • Slavia – Zlin 4:1

Jeśli mielibyśmy się odnosić wyłącznie do aktualnej formy opisywanych drużyn, to zdecydowanym faworytem byliby chyba prażanie. Widać, że ekipa ze stolicy Czech jest w tym momencie w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej.

Kiedy Raków – Slavia? O której?

Pierwszy gwizdek meczu Raków Częstochowa – Slavia Praga zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 18 sierpnia bieżącego roku.

Gdzie obejrzeć mecz Rakowa ze Slavią?

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji TVP Sport.