Real Sociedad – Atletico Madryt typy i transmisja spotkania 22/05/2022

W przypadku triumfu Sevilli Los Colchoneros stracą miano trzeciej najlepszej drużyny La Liga w sezonie 2021/2022. Czy będzie to dla nich dostateczna motywacja, aby wywieźć komplet oczek z meczu w San Sebastian? Real Sociedad – Atletico Madryt typy i transmisja spotkania.

Real Sociedad – Atletico Madryt typy warte uwagi

Brak Wam pomysłów na interesujące zakłady związane z opisywanym meczem? Pora więc na sprawdzenie, czy nasze Real Sociead – Atletico Madryt typy rzeczywiście są dziś warte uwagi:

To nie gra dla mięczaków

Charakterystyka gry Atletico jest delikatnie mówiąc dość specyficzna. Diego Simeone hołduje raczej zasadzie, że najważniejsze są punkty. Styl to sprawa zupełnie drugorzędna. Intuicja podpowiada nam, że kolejny pokaz takiej gry może mieć miejsce w trakcie zmagań na Estadio Anoeta. Pan Juan Martinez Munuera, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie tych zawodów w bieżących rozgrywkach aż sześciokrotnie sięgał po czerwony kartonik na przestrzeni szesnastu meczów, do których był wyznaczony. Coś nam się wydaję, że do swojej kolekcji będzie musiał dopisać kartkę numer siedem.

real sociedad atletico madryt typy

Z kibicami na Wanda Metropolitano przed kilkoma dniami oficjalnie pożegnał się Luis Suarez. To już niemal 100% pewne, że Urugwajczyk opuści niebawem klub ze stolicy Hiszpanii. Podczas batalii z Sevillą nie udało mu się pokonać bramkarza rywali. Jego celem na ostatni bój w barwach Los Rojiblancos będzie więc bez wątpienia zapisanie się na liście strzelców. Real Sociedad – Atletico Madryt kursy na takie zdarzenie są co prawda stosunkowo wysokie, lecz przy rozsądnej stawce polecamy przyjrzeć się nim nieco bliżej.

Jak ostatnio grali?

Obie ekipy grały ze sobą po raz ostatni w styczniu tego roku. Jakim wynikiem zakończyło się to starcie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższym zestawieniu:

  • Real Sociedad – Atletico Madryt 2:0
  • Atletico Madryt – Real Sociedad 2:2
  • Atletico Madryt – Real Sociedad 2:1

Real Sociedad – Atletico Madryt na żywo

Na pytanie Real Sociedad – Atletico Madryt gdzie obejrzeć odpowiedź jest bardzo prosta. Transmisja z tej potyczki będzie dostępna na antenie stacji Eleven Sports 3.

Najczęstsze pytania

  • Gdzie odbędzie się mecz Real Sociedad – Atletico Madryt?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Estadio Anoeta w San Sebastian.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

Z uwagi na wyższą pozycję w tabeli faworytem tego spotkania wydają się podopieczni Diego Simeone.


Na łamach Lubsport znajdziecie również ciekawe zakłady dotyczące włoskiej Serie A. Mowa tu chociażby o tekście związanym z potyczką Sassuolo oraz Milanu.

0 0 votes
Article Rating