Real Sociedad – Lipsk typy, kursy, zakłady 24/02/2022

Liczne kontuzje w ekipie z Kraju Basków mogą nieco skomplikować kwestię ich awansu do dalszej fazy Ligi Europy. Czy popularne Byki zdołają wykorzystać problemy w szeregach swoich rywali? Real Sociead – Lipsk typy, kursy, zakłady.

Real Sociedad – Lipsk warte uwagi

Tradycyjnie przedstawiamy Wam kilka naszych najciekawszych propozycji bukmacherskich związanych z omawianym pojedynkiem:

real sociedad lipsk typy

Zainteresowanych odsyłamy także do naszych pozostałych tekstów związanych z rozgrywkami Ligi Europy. Mowa tu chociażby o artykule związanym z rywalizacją pomiędzy Lazio a FC Porto.

Powyżej 2.5 goli

real sociedad lipsk typy

Dla tych, którzy mieli sposobność śledzenia pierwszej odsłony tego dwumeczu, niniejszy zakład nie powinien być raczej wielkim zaskoczeniem. Obie ekipy podczas zmagań na Red Bull Arenie wykazały się bowiem sporą chęcią do gry ofensywnej. Efektem tego były aż cztery trafienia – dwa po każdej ze stron. Jesteśmy niemal pewni, że także podczas starcia rewanżowego ujrzymy sporą ilość akcji pod obiema bramkami. Oby co najmniej trzy z nich zakończyły się golami.

Lipsk wygra dowolną połowę

Lista nieobecnych w zespole z San Sebastian jest naprawdę długa. Dla kontrastu Domenico Tedesco nie będzie mógł prawdopodobnie skorzystać tylko z usług Marcela Halstenberga. Jaki obraz wyłania się zatem z takiego stanu rzeczy? Wydaje się, że takie okoliczności są niemal wymarzone dla graczy z Lipska. Mimo wszystko pragniemy jednak ograniczyć ryzyko do absolutnego minimum, dlatego też proponujemy Wam zakład, iż przyjezdni zwyciężą przynajmniej w jednej połowie tego starcia.

Nkunku bądź Forsberg zdobędą bramkę

Naturalnym wyborem w kwestii ewentualnych zdobywców bramek wydali nam się dwaj zawodnicy, którzy wpisali się na listę strzelców podczas pojedynku rozgrywanego przed tygodniem. Jednemu z nich dobrą dyspozycję udało im się potwierdzić także podczas imponującej wygranej nad Herthą (Christopher Nkunku był tam autorem dwóch trafień). Jeśli więc defensorzy Realu Sociedad mieliby się kogoś wyjątkowo obawiać, to właśnie 24-latka urodzonego w Lagny-sur-Marne.

Real Sociedad – Lipsk kursy

Szanse na zwycięstwo każdej z drużyn są zdaniem bukmacherów niemalże równe. Nie wierzycie? No to spójrzcie na informacje zawarte w poniższej tabeli:

Bukmacher Real Sociedad Remis Lipsk
Fortuna 2.65 3.50 2.60
STS 2.65 3.40 2.65
LVBET 2.70 3.55 2.55
Betclic 2.70 3.45 2.60
forBET 2.70 3.45 2.60

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jedna z opisywanych w tym artykule drużyn spisuje się w ostatnich tygodniach zdecydowanie lepiej od tej drugiej. O której z nich dokładnie mowa? Sprawdźcie to w naszym legendarnym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Lipsk – Real Sociead 2:2 (17 lutego 2022)
5 ostatnich meczów Realu Sociedad
Athletic Bilbao – Real Sociedad 0:0
Lipsk – Real Sociedad 2:2
Real Sociedad – Granada 2:0
Valencia – Real Sociedad 0:0

Real Sociedad – Betis 0:4
5 ostatnich spotkań Lipska
Hertha – Lipsk 1:6
Lipsk – Real Sociedad 2:2
Lipsk – Koeln 3:1
Bayern – Lipsk 3:2
Lipsk – Wolfsburg 2:0

Real Sociedad – Lipsk prognozy

Die Bullen pod wodzą Domenico Tedesco z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. Ten młody szkoleniowiec po powrocie do Niemiec wyraźnie odżył, a gra jego drużyny należy do jednych z najbardziej widowiskowych w całej lidze. Przeniesienie tego na europejskie areny nie jest co prawda łatwe, lecz mimo to mamy nieodparte wrażenie, że w bieżącej edycji Ligi Europy uda mu się jeszcze sporo namieszać.

Real Sociedad – Lipsk pytania użytkowników

  • O której początek meczu Real Sociedad – RB Lipsk?

Rozpoczęcie tego spotkania zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 24 lutego 2022r.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

Nieco więcej szans na zwycięstwo zdają się mieć przyjezdni, lecz oczywiście 100% pewności mieć nie można.