Sevilla – Athletic Bilbao typy, kursy, analiza i transmisja

Cztery kolejne remisy bardzo utrudniły marsz po trzecią lokatę w stawce graczom ze stolicy Andaluzji. Jak będzie przebiegało ich ostatnie spotkanie w sezonie? Czy ekipa z Kraju Basków pozbawi marzeń o Lidze Mistrzów Ivana Rakitića i spółkę? Sevilla – Athletic Bilbao typy, kursy, analiza i transmisja.

Najciekawsze przed Sevilla – Athletic Bilbao typy bukmacherskie

Nasza dyspozycja typerska w maju prezentuje się bardzo zadowalająco. Obyśmy po tekście Sevilla – Athletic Bilbao typy mogli nadal być tego zdania.

Emocji jak na lekarstwo

Spotkania z udziałem Sevilli oraz Athleticu nie były raczej dotychczas wielkimi piłkarskimi spektaklami. Obie drużyny posiadają jedne z mniej efektywnych formacji ofensywnych w czołowej dziesiątce, co widać zresztą po ilości zdobytych goli. Celowanie w wynik overowy w tym starciu uważamy więc za strategię wyjątkowo błędną. Z tego też powodu po raz pierwszy od bardzo dawna proponujemy Wam zakład na poniżej 2.5 bramek.

sevilla athletic bilbao typy

Analizując Sevilla – Athletic Bilbao kursy na poszczególne zdarzenia naszą szczególną uwagę zwróciła “wycena” tego, jak mało jest w bukmacherach wiary, iż to Los Leones wykonają przez 90. minut więcej rzutów rożnych. W całej La Liga nie mają sobie przecież w tym aspekcie absolutnie równych. Jeśli więc poszukujecie swoistej perełki na niniejszą batalię, to ten zakład spełnia wszystkie jej kryteria.

Ostatnie rezultaty

Sevilla – Athletic Bilbao kursy są w dużej mierze uzależnione od tego, jak wyglądały poprzednie starcia tych dwóch drużyn. Oto ich krótka historia:

  • Athletic Bilbao – Sevilla 0:1
  • Sevilla – Athletic Bilbao 0:1
  • Athletic Bilbao – Sevilla 2:1

Gdzie z meczu Sevilla – Athletic Bilbao transmisja?

Każdy zainteresowany będzie mógł śledzić ten pojedynek na antenach stacji Canal + Sport 2.

Pytania od użytkowników

  • O której początek meczu Sevilla FC – Athletic Bilbao?

Rozpoczęcie tej rywalizacji zaplanowano na godz. 22:00 w dniu 22 maja 2022r.

  • Gdzie znajdę najciekawsze Sevilla – Athletic Bilbao typy?

Rzecz jasna na łamach naszego serwisu. Sevilla – Athletic Bilbao zakłady warte zainteresowania odnajdziesz podczas lektury powyższego tekstu.

Polecamy również sprawdzić, co sądzimy o pojedynku Realu Sociedad z Atletico Madryt.

0 0 votes
Article Rating