St. Etienne – Marsylia typy, kursy, zapowiedź 02/04/2022

Pragnienie zachowania drugiej pozycji w tabeli zadziała z pewnością na Les Olympiens mobilizująco. Czy na tyle, aby pokonać zespół dowodzony przez Pascala Dupraza? St. Etienne- Marsylia typy, kursy, zapowiedź.

St. Etienne – Marsylia typy warte uwagi

By nieco ułatwić Wam życie, tradycyjnie publikujemy kilka najciekawszych propozycji bukmacherskich dotyczących omawianego starcia:

st. etienne marsylia typy

Także fani niemieckiej Bundesligi znajdą na naszych łamach artykuły, które mogą ich zainteresować. Mamy tu na myśli np. potyczkę pomiędzy Borussią Dortmund a RB Lipsk.

Marsylia wygra całe spotkanie

Mimo nieskrywanej sympatii do ekipy ze Stade Geoffroy-Guichard nie widzimy raczej zbytnich szans, na zdobycie przez nich w tym meczu choćby jednego cennego punktu. Przewidujemy zatem, że to marsylczycy zakończą tę rywalizację z przysłowiową tarczą.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Myśleliście, że to PSG jest zespołem, który najczęściej dośrodkowuje piłkę wprost z narożnika boiska? Nic bardziej mylnego. Prym w tej statystyce wiedzie aktualnie Marsylia. St. Etienne jest w tym aspekcie nieco gorsze od swoich sobotnich rywali, jednak wciąż ich średnia wygląda całkiem dobrze. Linia 10 kornerów nie powinna zatem sprawić obu ekipom najmniejszego problemu.

Bakambu bądź Payet zdobęda bramkę

marsylia nice typy

Pod (prawdopodobną) nieobecność Arkadiusza Milika inni zawodnicy z szerokiego składy OM muszą zadbać o to, aby liczba trafień na koncie ich drużyny była po 90. minutach o co najmniej jedno trafienie większa od gospodarzy. Typujemy, że w role bohaterów tych zmagań mogą wcielić się Bakambu oraz Payet. Pierwszy to przecież główny rywal wychowanka Rozwoju Katowice o miejsce w wyjściowej jedenastce. Drugi natomiast jest prawdziwym liderem zespołu. Kto ma więc wziąć sprawy w swoje ręce/nogi, jeśli właśnie nie oni?

St. Etienne – Marsylia kursy

Jak prezentują się kursy bukmacherskie na to spotkanie? Oto krótka ściągawka:

Bukmacher St. Etienne Remis Marsylia
Fortuna 3.65 3.43 2.12
STS 3.45 3.25 2.11
LVBET 3.60 3.45 2.12
PZBUK 3.55 3.40 2.10
forBET 3.55 3.40 2.12

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Jedna z drużyn prezentowała się w minionych tygodniach naprawdę przyzwoicie. O której z nich mowa? Spójrzcie do naszej kultowej tabeli, a na pewno się dowiecie:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Marsylia – St. Etienne 3:1 (28 sierpnia 2021)
Marsylia – St. Etienne 2:1 (28 lipca 2021)
St. Etienne – Marsylia 1:0 (9 maja 2021)
5 ostatnich meczów St. Etienne
St. Etienne – Troyes 1:1
Lille – St. Etienne 0:0
St. Etienne – Metz 1:0
PSG – St. Etienne 3:1

St. Etienne – Strasbourg 2:2
5 ostatnich meczów Marsylii
Marsylia – Nice 2:1
Basel – Marsylia 1:2
Brest – Marsylia 1:4
Marsylia – Basel 2:1
Marsylia – Monaco 0:1

St. Etienne – Marsylia prognozy

Sytuacja za plecami paryżan jest naprawdę interesująca. Przetasowania na pozycjach od 2 do 4 mają miejsce niemal co kolejkę. Olimpijczycy, aby umocnić się na lokacie numer dwa, muszą odnieść w tej potyczce niezaprzeczalne zwycięstwo. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że uda im się tego dokonać.

St. Etienne – Marsylia najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie będzie można obejrzeć starcie AS Saint-Étienne – Olympique Marsylia?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Sport 2 oraz Eleven Sports 3.

  • Czy Arkadiusz Milik wystąpi w tym meczu?

Uraz, jakiego polski napastnik nabawił się podczas sparingu ze Szkocją, niestety eliminuje go z batalii przeciwko St. Etienne.

Zobacz na typy na 01.04.2022.