Tottenham – Everton typy, kursy, przewidywania

Na zakończenie 28. serii gier angielskiej Premier League udamy się do Londynu, gdzie miejscowe Koguty podejmą zespół z niebieskiej części Liverpoolu. Czy zgodnie z przewidywaniami potyczka ta skończy się triumfem miejscowych? Tottenham – Everton typy, kursy, przewidywania.

Tottenham – Everton typy warte uwagi

Oto trzy najciekawsze Tottenham – Everton typy:

tottenham everton typy

Jeśli jesteście zainteresowani także naszymi innymi analizami, to serdecznie zapraszamy do rzucenia okiem na artykuł, w którym to głównym tematem jest potyczka pomiędzy Marsylią a Monaco.

Tottenham wygra całe spotkanie

Rezultaty innych meczów tej serii gier ułożyły się w taki sposób, że ewentualny triumf pozwoli podopiecznym Antonio Conte zbliżyć się do czołowej szóstki już na bardzo nieznaczną odległość. Włoski szkoleniowiec wie o tym z pewnością doskonale, dlatego też powinien zadbać raczej o należytą mobilizację. Miejmy nadzieję, że będzie ona na tyle duża, aby umożliwić zwycięstwo drużynie ze stolicy.

tottenham everton typy

Goście otrzymają więcej kartek

Mimo iż w przeszłości Everton miewał mniejsze bądź większe kłopoty, to aktualna pozycja tej ekipy jest raczej dla większości zainteresowanych swoistą nowością. Nikt nie spodziewał się bowiem nawet w najgorszych przewidywaniach, że zespół z Goodison będzie drżał o swój ligowy byt. Takie okoliczności nie sprzyjają raczej ostrożnej i delikatnej grze. Gospodarze będą mieli tego świadomość, stąd też zapewne spotkamy się z wieloma próbami prowokacji z ich strony. Co więcej, kilka tych prób raczej okaże się skutecznych.

Kane bądź Rondon zdobędą bramkę

Z dużą dozą prawdopodobieństwa w starciu z Kogutami swoją szansę dostanie Salomon Rondon. Reprezentant Wenezueli przed kilkoma dniami zapewnił cenne zwycięstwo swojej drużynie podczas meczu pucharowego, a jako że The Toffees cierpią raczej na deficyt bramkowy, to każdy zawodnik w formie jest w ich szeregach na wagę złota. W podobnym tonie możemy się wypowiadać w zasadzie również o kapitanie gospodarzy. Bukmacherski nos podpowiada nam, że jeden z nich zdoła zostać gwiazdą tego poniedziałkowego wieczoru. Pytanie tylko który.

Tottenham – Everton kursy

Legalni polscy bukmacherzy zdecydowali o wystawieniu następujących kursów na to spotkanie:

Bukmacher Tottenham Remis Everton
Betclic 1.56 4.30 5.80
STS 1.60 4.00 5.70
LVBET 1.60 4.25 5.90
PZBUK 1.54 4.15 6.00
forBET 1.56 4.30 5.80

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku minionych tygodni obie ekipy zdecydowanie nie mogły pochwalić się systematycznością. Która z drużyn miała w tym czasie nieco trudniejszych rywali? O tym przeczytacie w niniejszym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Everton – Tottenham 0:0 (7 listopada 2021)
Everton – Tottenham 2:2 (16 kwietnia 2021)
Everton – Tottenham 5:4 (10 lutego 2021)
5 ostatnich spotkań Tottenhamu
Middlesbrough – Tottenham 0:1
Leeds – Tottenham 0:4
Burnley – Tottenham 1:0
Man City – Tottenham 2:3

Tottenham – Wolves 0:2
5 ostatnich spotkań Evertonu
Everton – Boreham Wood 2:0
Everton – Man City 0:1
Southampton – Everton 2:0
Everton – Leeds 3:0
Newcastle – Everton 3:1

Tottenham – Everton przewidywania

Wielu może wydawać się, że wszystko w TOP6 zostało już rozstrzygnięte. Nic bardziej mylnego! Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że przed końcem bieżącej kampanii skład tego grona może być całkowicie inny (nie licząc oczywiście City oraz Liverpoolu). Swój akces poważnie zaczął zgłaszać Tottenhamu, choć jak to Tottenham miewa on kuriozalne i niepotrzebne wpadki. Podczas rywalizacji z Evertonem na takie potknięcie byśmy raczej nie liczyli, choć wszystko przecież może się zdarzyć. To przecież tylko piłka!

Tottenham – Everton najczęściej zadawane pytania

  • O której początek meczu Tottenham Hotspur F.C. – Everton F.C. ?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 7 marca 2022r.

  • Tottenham – Everton typy, co warto grać?

Forma Tottenhamu i Evertonu nie należy do najstabilniejszych, dlatego też bardzo ciężko wskazać murowanego zwycięzcę tej potyczki. Mając to na uwadze, spróbowaliśmy odszukać wśród ofert bukmacherskich kilka zakładów alternatywnych. Efekty naszej pracy znajdziecie w tej części naszego tekstu, która została zatytułowana Tottenham – Everton typy warte uwagi.

0 0 votes
Article Rating