Twente – PSV typy, kursy, przewidywania 02/04/2022

Rywalizacja na szczycie Eredivisie zmusiła nas do bliższego przyjrzenia się tym rozgrywkom. Co tym razem z tego wynikło? Twente – PSV typy, kursy, przewidywania. Serdecznie zapraszamy.

Twente – PSV typy warte uwagi

Oto nasze Twente – PSV typy:

twente psv typy

Fanów rozgrywek francuskiej ekstraklasy serdecznie zachęcamy do zapoznania się z artykułem mającym na celu przybliżenie prawdopodobnych rozstrzygnięć w starciu St. Etienne z Marsylią.

PSV wygra całe spotkanie

Dziesięć oczek dzielące w tym momencie ekipy Twente oraz PSV idealnie odzwierciedla aktualną różnicę poziomów pomiędzy tymi zespołami. Drużyna z Eindhoven nadal pozostaje w grze o mistrzostwo kraju, a maksimum, jakie mogą osiągnąć popularni De Tukkers, to trzecia lokata w stawce. Świadomość wielkiej szansy powinna zadziałać na PSV mobilizująco i poprowadzić ich tym samym do w miarę pewnego triumfu.

Goście wykonają więcej rzutów rożnych

Pewnie zdążyliście już zauważyć, że zakłady dotyczące rzutów rożnych należą do grona naszych ulubionych. Nie mogliśmy odmówić sobie zatem tej przyjemności, aby umieścić je także w niniejszym tekście. Mamy jednak ku temu wyraźny powód. Podopieczni Rogera Schmidta ustępują w Eredivisie w tym względzie jedynie Ajaxowi. Gospodarze tej sobotniej rywalizacji znajdują się natomiast na totalnie przeciwnym końcu takiego zestawienia. Powody, dla których zdecydowaliśmy się zamieścić taką propozycję, powinny być już więc jasne.

Powyżej 2.5 gola

twente-psv-typy

Aby uzmysłowić sobie, jak wielkie emocje towarzyszą zwykle pojedynkom Twente oraz PSV, wystarczy rzucić okiem na historię bezpośrednich starć. Mając na uwadze zwłaszcza ofensywne zapędy przyjezdnych, jesteśmy niemal przekonani, że zdobycie trzech bramek będzie w przypadku tego meczu przysłowiową “bułką z masłem”.

Twente – PSV kursy

Legalni polscy bukmacherzy zadecydowali, że wystawienie niniejszych kursów na tę potyczkę będzie najrozsądniejsze:

Bukmacher Twente  Remis PSV
Fortuna 4.60 3.80 1.80
STS 4.40 3.60 1.78
LVBET 4.45 3.50 1.80
PZBUK 4.55 3.60 1.76
forBET 4.50 3.75 1.79

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Jesteście ciekawi, w jakiej formie w ostatnich tygodniach były obie ekipy? Rzućcie więc okiem na poniższe zestawienie:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
PSV – Twente 5:2 (30 października 2021)
PSV – Twente 3:0 (6 lutego 2021)
Twente – PSV 1:1 (22 listopada 2020)
5 ostatnich meczów Twente
Dusseldorf – Twente 4:0
Twente – Zwolle 1:0
Alkmaar – Twente 0:1
Twente – Cambuur 1:0

Waalwijk – Twente 1:2
5 ostatnich meczów PSV
PSV – Sittard 5:0
Kopenhaga – PSV 0:4
Utrecht – PSV 0:1
PSV – Kopenhaga 4:4
PSV – Heracles 3:1

Twente – PSV przewidywania

Kilka dni temu piłkarskie podwórko w Holandii obiegła informacja, że stery PSV od kolejnego sezonu przejmie legendarny Ruud van Nistelrooy. Nim to jednak nastąpi, Roger Schmidt będzie chciał się pożegnać z zespołem w najlepszy z możliwych sposobów. By tak się jednak stało, konieczne jest zwycięstwo już w najbliższej batalii z Twente. Czy taki scenariusz jest możliwy? Oczywiście, że tak. Wystarczy tylko trochę zaangażowania i odrobina szczęścia.

Twente – PSV pytania zadawane przez graczy

  • O której początek meczu FC Twente – PSV Eindhoven?

Rozpoczęcie tej rywalizacji zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 2 kwietnia 2022r.

  • Twente – PSV typy, o co należy się zakładać?

Wachlarz ciekawych propozycji związanych z tym starciem jest bardzo obfity. Rozpoczyna się od zwycięstwa gości, przez gole i na rzutach rożnych kończąc.

5 1 vote
Article Rating