Valencia – Barcelona typy, kursy, zakłady 20/02/2022

Duma Katalonii po zremisowanym i stosunkowo wyrównanym meczu z Napoli wraca do ligowej rzeczywistości. Jak podopieczni Xaviego spiszą się w starciu z popularnymi Nietoperzami? Valencia – Barcelona typy, kursy, zakłady.

Valencia – Barcelona typy warte uwagi

Nasze trzy finałowe propozycje bukmacherskie przedstawiają się w przypadku tego meczu następująco:

valencia barcelona typy

Tych z Was, którzy chcieliby poczytać nieco więcej także o innych czołowych europejskich rozgrywkach, odsyłamy do naszego kolejnego tekstu. Mowa w nim o rywalizacji pomiędzy ekipami Leeds oraz Manchesteru United.

Obie drużyny strzelą gola

valencia barcelona typy

Gospodarze pokazali już w tym sezonie kilkukrotnie, iż nie pękają przed rywalizacją z najlepszymi. Co prawda ciężko jeszcze zaliczyć Barcelonę właśnie do tego grona, aczkolwiek na pewno zdecydowanie trudniej toczyć z nimi boje, niż np. z ekipami Cadiz czy też Levante. Wydaje nam się, że także podczas niedzielnych zmagań na własnym obiekcie uda im się co najmniej raz zaskoczyć golkipera drużyny przeciwnej.

Remis

Z całym szacunkiem dla wszystkich sympatyków Dumy Katalonii nie widzimy niestety jakichś solidnych argumentów na to, aby wierzyć, że Barca zakończy tę rywalizację z kompletem oczek. Najbardziej prawdopodobny wydaje się remis.

Powyżej 6 punktów kartkowych

Co skłoniło nas do zawarcia właśnie tego zakładu w akapicie Valencia – Barcelona typy warte uwagi? Dwie rzeczy. Przede wszystkim skłonność gospodarzy do ostrej gry, której konsekwencją są żółte kartki. W 24 dotychczasowych spotkaniach otrzymali ich oni aż 88!

Arbitrem tego spotkania będzie pan Carlos del Cerro Grande i to nasz powód numer dwa. Arbiter ten może “pochwalić się” średnią ponad 5.5 kartki na mecz. Na przestrzeni 11 prowadzonych pojedynków pokazał również dokładnie cztery kartki koloru czerwonego. Jak na nasz gust, to te dwa argumenty wskazują dobitnie, że powyższa linia może śmiało zostać przekroczona.

Valencia – Barcelona kursy

Mimo iż legalni polscy bukmacherzy faworyzują znacznie zespół z Katalonii, to naszym skromnym zdaniem ich triumf nie jest wcale tak oczywisty. Jeśli pragniecie jednak założyć się o zwycięstwo Blaugrany, to sprawdźcie w poniższej tabeli, u którego buka najbardziej Wam się opłaca to zrobić.

Bukmacher Valencia Remis Barcelona
Fortuna 3.65 3.60 2.02
STS 3.55 3.55 2.00
LVBET 3.50 3.70 2.10
Betclic 3.65 3.70 2.01
forBET 3.65 3.70 2.01

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Zarówno Valencia jak i Barcelona nie potrafią raczej zbytnio ustabilizować swojej formy. Dowody takiego stanu rzeczy znajdziecie w naszym legendarnym zestawieniu. Oto i ono:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Barcelona – Valencia 3:1 (17 października 2021)
Valencia – Barcelona 2:3 (2 maja 2021)
Barcelona – Valencia 2:2 (19 grudnia 2020)
5 ostatnich spotkań Valencii
Alaves – Valencia 2:1
Athletic – Valencia 1:1
Valencia – Real Sociedad 0:0
Valencia – Cadiz 2:1

Atletico – Valencia 3:2
5 ostatnich spotkań Barcelony
Barcelona – Napoli 1:1
Espanyol – Barcelona 2:2
Barcelona – Atletico 4:2
Alaves – Barcelona 0:1
Athletic – Barcelona 3:2

Valencia – Barcelona prognozy

Tylko najstarsi z czytających pamiętają zapewne czasy, kiedy to Los Murciélagos byli prawdziwym postrachem dla całej futbolowej Europy. Tak się składa, że aktualnie nie są nimi także gracze ze stolicy Katalonii, a więc można powiedzieć przewrotnie, że obydwa zespoły dość sporo łączy. Kto zatem będzie górą w ich bezpośrednim pojedynku. My skłaniamy się ku remisowi, lecz oczywiście standardowo wszystko zweryfikuje boisko.

Valencia – Barcelona pytania zadawane przez graczy

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie Valencia CF – FC Barcelona?

Transmisja na żywo z tej potyczki będzie dostępna na antenie stacji Eleven Sports 1.

  • Valencia – Barcelona typy, co warto grać?

Nie pokusiliśmy się tym razem o wskazanie w sekcji Valencia – Barcelona typy warte uwagi takiej propozycji, w której skłanialibyśmy się przy którejś z drużyn. Naszym skromnym zdaniem może być to bowiem niezwykle wyrównane starcie.

0 0 votes
Article Rating