Wolverhampton – Watford typy, kursy, zapowiedź 10/03/2022

wolves watford typy

Jeszcze pod koniec lutego, niewiele wskazywało na to, że Watford będzie miał jakiekolwiek szanse na punkty w tym meczu. Sytuacja zmienia się jednak jak w kalejdoskopie, choć nieco więcej szans na końcowy triumf ma nadal ta sama drużyna. Wolverhampton – Watford typy, kursy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

Wolverhampton – Watford typy warte uwagi

Sprawdźcie nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie na omawiane spotkanie:

wolves watford typy

Wygrana Wolves

Wobec ostatniej serii porażek niektórzy mogliby mieć obawy z umieszczeniem tego typu na swoim kuponie. Zwracamy jednak uwagę, że rywale Wolverhampton w minionych kolejkach prezentowali wyższą klasę sportową niż Watford – Arsenal, West Ham oraz Crystala Palace. Dodatkowo nie można przejść obojętnie wobec faktu wygranej w tylko jednym wyjazdowym spotkaniu Watford od października 2021 roku.

wolves watford typy

Powyżej 0.5 goli w 1. połowie

Uważamy, że analizując spotkanie Wolverhampton– Watford typy powinny przede wszystkim brać pod uwagę to, jak dziurawa jest defensywa gości. Wydaje nam się, że Wilki mogą prowadzić już do przerwy, ale zostawiamy sobie margines bezpieczeństwa i obstawiamy przynajmniej jednego gola w pierwszych 45 minutach. Ofensywa Watfordu bywa bowiem nieobliczalna.

Więcej goli w 2. połowie

O ile w pierwszej połowie Szerszenie mogą jeszcze wytrzymać napór gospodarzy, o tyle nie dajemy im na to większych szans w drugiej odsłonie. Wiele wskazuje na to, że worek z bramkami otworzy się po przerwie.

Wolverhampton – Watford kursy

Tak przedstawiają się natomiast kursy bukmacherskie na to starcie:

Bukmacher Wolves Remis Watford
Fortuna 1.85 3.35 4.80
STS 1.85 3.40 4.65
LVBET 1.82 3.45 4.95
PZBUK 1.83 3.45 4.70
forBET 1.83 3.40 4.80

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Rywalizacja na boiskach Premier League jest niezwykle wymagająca. Obydwie drużyny są tego idealnym przykładem, albowiem ich wyniki są bardzo trudne do przewidzenia. Skąd taki wniosek? Spójrzcie tylko na to, jak Wolves oraz Watford radziły sobie na przestrzeni kilku minionych tygodni:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Watford – Wolves 0:2 (11 września 2021)
Watford – Wolves 2:1 (1 stycznia 2020)
Wolves – Watford 2:0 (28 września 2019)
5 ostatnich spotkań Wolves
Wolves – Crystal Palace 0:2
West Ham – Wolves 1:0
Arsenal – Wolves 2:1
Wolves – Leicester 2:1

Tottenham – Wolves 0:2
5 ostatnich spotkań Watfordu
Watford – Arsenal 2:3
Man Utd – Watford 0:0
Watford – Crystal Palace 1:4
Aston Villa – Watford 0:1
Watford – Brighton 0:2

Wolverhampton – Watford prognozy

Naszym zdaniem należy się spodziewać zdecydowanej przewagi gospodarzy. Trudno nam uwierzyć w to, aby gospodarze zagrali kolejny kiepski mecz, tym bardziej, że przeciwnik będzie tym razem z niższej półki niż ten ostatni. Przewidujemy przełamanie Wilków, choć niewykluczone, że będzie ono bardzo ciężko wywalczone.

Wolves – Watford pytania od użytkowników

  • Czy Ismaila Sarr zagra w tym meczu?

Senegalczyk niestety nadal jest kontuzjowany i opuścił już mecz z Arsenalem Londyn. Dla Watford to bardzo ważne ogniwo zespołu i kibice z utęsknieniem będą wypatrywać jego powrotu.

  • Wolverhampton – Watford typy, co warto grać?

Nasze w pełni przemyślane propozycje dotyczące typów na to spotkanie znajdziesz w sekcji Wolverhampton – Watford typy warte uwagi.

0 0 votes
Article Rating