Barca Lassa – Vive Kielce typy i zapowiedź | 18.11.2021

Przed zespołem Łomża Vive Kielce trudne zadanie. Już w czwartek polska drużyna zagra na wyjeździe z wielką Barceloną. Łatwo o triumf na pewno nie będzie. Czy kielczanie są w stanie sprawić niespodziankę? Przeanalizujmy dobre Barca Lassa – Vive Kielce typy.

Nasze typy bukmacherskie na mecz Barca Lassa – Vive Kielce

W czwartkowy wieczór kibice Łomży Vive Kielce zasiądą przed telewizorami, by ściskać kciuki za swoich ulubieńców. Barca Lassa to na pewno bardzo wymagający i niewygodny przeciwnik. Nie przez przypadek gospodarze są faworytem tego spotkania, na co jasno wskazują m.in. Barca Lassa – Vive Kielce kursy.

Barca Lassa Vive Kielce typy

Zwycięstwo Barcy

Przewidujemy, że mecz siódmej kolejki Ligi Mistrzów zakończy się triumfem ekipy z Barcelony. Mamy na uwadze to, że Barca Lassa wygrała trzy ostatnie mecze z Vive Kielce. Bez wątpienia hiszpańska ekipa wie, jak grać przeciwko kielczanom. To sprawia, że nasze Barca Lassa – Vive Kielce typy mają sens.

Przynajmniej 65 trafień

Naszym zdaniem ten pojedynek będzie obfitować w bramki. Uważamy, że odnotujemy co najmniej 65 trafień. Takie Barca Lassa – Vive Kielce motywujemy tym, że w trzech z ostatnich pięciu spotkań ekipy z Barcelony padło co najmniej 65 bramek.

Pojedynek na szczycie

To będzie pojedynek na szczycie tabeli grupy B Ligi Mistrzów. Łomża Vive Kielce jest aktualnie liderem tego zestawienia. Kielczanie mają na koncie 10 punktów. Do tej pory pięciokrotnie wygrywali i odnotowali jedną porażkę.

Barca Lassa ma dziewięć „oczek” i w tabeli grupy B zajmuje miejsce drugie. Zespół ze stolicy Katalonii czterokrotnie wygrywał, raz zremisował i raz musiał uznać wyższość przeciwnika.

Gdzie i kiedy Barca Lassa – Vive Kielce transmisja?

Spotkanie będzie transmitowane na kanale Eurosport 1. Początek czwartkowej rywalizacji o godzinie 20:45.

To musisz wiedzieć

  • Kiedy i o której mecz?
    Spotkanie odbędzie się w czwartek (18 listopada) o 20:45.
  • Kto jest faworytem?
    Za faworyta należy uznać ekipę z Barcelony.
  • Gdzie obstawić to spotkanie?
    Polecamy STS i Betclic. Wysokie kursy i szeroka oferta gwarantowane.