Zverev – Hurkacz typy | ATP Finals ✔️ 18.11.2021

Pomimo dwóch porażek, Hubert Hurkacz wciąż ma szansę awansować do dalszej fazy ATP Finals. Żeby tak się stało, Polak musi pokonać Niemca. Kto wygra? Zobacz nasze na Hurkacz – Zverev typy.

Przewidywania przed meczem Alexander Zverev – Hubert Hurkacz (18 listopada)

Standardowo pokusiliśmy się o typy na mecz Zverev – Hurkacz. Kursy widoczne poniżej mogą ulec zmianie.

Zverev Hurkacz typy

Mecz ostatniej szansy dla Hurkacza, ale zadanie nie należy do najłatwiejszych

Co tu dużo ukrywać, Alexander Zverev jest zdecydowanym faworytem meczu przeciwko Hubertowi Hurkaczowi. Niemiec w ostatnim czasie osiąga wyniki, jak z nut. W ostatnich 30 meczach, dał się pokonać tylko cztery razy. W gronie jego pogromców znaleźli się Danił Miedwiediew (dwukrotnie), Taylor Fritz oraz Novak Djoković. Czy do tego grona dołączy Hurkacz? Będzie bardzo ciężko, ale ściskamy kciuki za “Hubiego”, który wciąż ma szansę na awans do dalszej fazy turnieju finałowego w Turynie.

Jednak nasze przed meczem Zverev – Hurkacz typy wskazują na zwycięstwo dobrze dysponowanego Niemca. Pierwszy mecz Zvereva z Berrettinim zakończył się kreczem tego drugiego już na początku drugiego seta. Hurkacz stoczył zaś trzysetowy pojedynek z Miedwiediewem. Polak wygrał pierwszą partię, ale w dwóch kolejnych musiał uznać wyższość rywala. Miedwiediew serwował piekielnie mocno i jeśli utrzyma taką jakość podania, to może wyrosnąć na jego z faworytów ATP Finals. W drugim starciu Zverev przegrał 1:2 właśnie z Miedwiediewem, ale sam pojedynek był bardzo zacięty i trwał ponad 2 i pół godziny. Hurkacz niestety dość gładko, 2:6, 2:6 uległ rezerwowemu Jannikowi Sinnerowi.

Wróćmy jednak do meczu Zverev – Hurkacz. Typy dajemy także na trzysetowy mecz. Hurkacz wie, jak zaskakiwać największych. W ostatnich tygodniach urwał seta nie tylko Miedwiediewowi, ale też Djokoviciowi. Zverev po trzech wygranych spotkaniach bez straty seta w końcu przegrał i dał się złamać Miedwiediewowi.

Jak wygląda historia bezpośrednich meczy Hurkacz – Zverev? Obaj spotkali się na korcie zaledwie raz. Miało to miejsce podczas turnieju w Madrycie. W maju 2019 roku, Alexander Zverev pokonał Huberta Hurkacza 2:1 (3:6, 6:4, 6:4). Jest to więc kolejny sygnał ku temu, że Polak może urwać seta na ATP Finals. Choć chcielibyśmy oczywiście jego wygranej.

Skrót meczu i najlepsze piłki ostatniego starcia Hurkacza z Sinnerem możesz zobaczyć na poniższym wideo.

O której godzinie mecz Zverev – Hurkacz? Kiedy początek

Spotkanie Hurkacz – Zverev rozpocznie się 18 listopada 2021 roku, o godzinie 14:00. Jeżeli szukasz najwyższych kursów, sprawdź oferty Betclic, Fortuna i STS.

Na jakim kanale z Zverev – Hurkacz transmisja?

Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra. Dodatkowo spotkanie Hurkacz – Zverev na żywo będzie można oglądać w internecie, w platformie Polsat Box Go.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Bukmacherzy zdecydowanie stawiają na Zvereva.

  • Gdzie i o której transmisja meczu?

Początek meczu Hurkacz – Zverev o godzinie 14:00. Transmisja na Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra, a także online na Polsat Box Go.