Kamerun – Polska typy i zapowiedź ✔️ 7.12.2021

Niestety, ale polskie szczypiornistki nie zaliczą jak na razie trwających Mistrzostw Świata do udanych. W meczu o wszystko zagramy z Kamerunem. Musimy wygrać, żeby awansować, a jeśli to zrobimy, to w następnej rundzie czekają na nas wymagające Francuzki.

Kamerun – Polska typy bukmacherskie

Przygotowaliśmy dwa typy bukmacherskie i ciekawe analizy przed meczem Kamerun – Polska. Kursy znajdziesz także poniżej.

Kamerun Polska typy

Dla Polski to koniec Mistrzostw Świata w piłce ręcznej

Mecz z Kamerunem będzie meczem o awans, ale i o honor. O to, żeby nie zająć w grupie ostatniego miejsca, a po dwóch porażkach z Serbią i Rosją awansować do kolejnej rundy, gdzie czeka wymagający rywal – reprezentacja Francji.

Nikt nie wyobraża sobie, żeby Polki mogły przegrać z Kamerunkami. Owszem, bilans punktowy obu reprezentacji po dwóch meczach Mistrzostw Świata w piłce ręcznej wygląda tak samo – 0 “oczek”, jednak Kamerun to reprezentacja prezentująca zdecydowanie najsłabszy poziom. 18:40 z Rosją i 18:43 z Serbią – takie porażki poniosły Kamerunki i trudno wyobrazić sobie, żeby mimo wszystko, były w stanie nawiązać rywalizację z biało-czerwonymi. Dlatego stawiamy na Kamerun – Polska typy na wygraną naszych szczypiornistek z handicapem -13.5 punktu. Dodatkowo spodziewamy się, minimum 54 goli w meczu. 83 gole stracone w dwóch pierwszych spotkaniach przez Kamerun każą nam sądzić, że takie na Kamerun – Polska typy mają prawo się sprawdzić. Trzymamy kciuki, żeby Polki okazałym zwycięstwem nad Kamerunem awansowały do kolejnej rundy Mistrzostw Świata w piłce ręcznej i zbudowały pewność siebie przed starciem z Francją.

Zobacz także nasze typy na mecz Porto – Vive Kielce w Lidze Mistrzów.

FAQ

  • Gdzie transmisja Kamerun – Polska?

Mecz transmitowany będzie na antenie Polsat Sport. Początek 7 grudnia o godzinie 18:00.

  • Czy Polska ma jeszcze szansę na awans?

Tak. Musimy wygrać z Kamerunem.