Polska – Białoruś typy | ME piłkarzy ręcznych | 16.01

Polacy na inaugurację Mistrzostw Europy w piłce ręcznej pokonali 36:31 Austrię. Przed nami drugi mecz, a więc konfrotnacja z Białorusią.

Polska – Białoruś typy, zapowiedź i analiza

Oto nasze na mecz Polska – Białoruś typy bukmacherskie.

Polska - Białoruś typy

Po drugie zwycięstwo, po radość, po awans?

Pomimo problemów związanych z zakażeniami, reprezentacja Polski stanęła na wysokości zadania i pokonała w pierwszym meczu Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych faworyzowaną Austrię 36:31. Trzema bramkami prowadziliśmy już do przerwy, a w drugiej odsłonie meczu powiększyliśmy jeszcze przewagę. Z podniesionymi głowami możemy przystąpić do meczu z Białorusią. Reprezentacja Białorusii na inaugurację ME piłkarzy ręcznych uległa wielkiemu faworytowi tej grupy, a więc Niemcom 29:33.

Dla Polaków będzie to mecz, który może nam otworzyć przepustkę do kolejnej fazy turnieju, a dla Białorusinów spotkanie ostatniej szansy. Szykują się ogromne emocje. I choć na mecz Polska – Białoruś kursy wcześniej wskazywały na łatwą wygraną rywali, to po naszym zwycięstwie, nieco się pozmieniały. Wciąż jednak to białoruska ekipa przystąpi do spotkania w roli nieznacznego faworyta.

Z Białorusinami znamy się rewelacyjnie. Rozegraliśmy przeciwko nim wiele spotkań. I co ciekawe, mamy im sporo do udowodnienia. Dwa ostatnie bezpośrednie mecze padły właśnie łupem Białorusi – 25:24 oraz 30:28. Jeśli jednak przyjrzymy się pięciu ostatnim pojedynkom, to dwukrotnie lepsi byli Białorusini, dwa razy wygrywali Polacy, a raz padł remis.

Nasze na mecz Polska – Białoruś typy kierujemy w stronę kolejnego zwycięstwa biało-czerwonych oraz powyżej 58.5 bramki w całym spotkaniu. Na Polska – Austria trafiliśmy 2 z  2 typów. Jak będzie tym razem? Polacy w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej rzucili aż 36 bramek, Białorusini 29, zatem zakłady na over 58.5 wydają się być trafne.

Gdzie oglądać tranmisję meczu Polska – Białoruś?

polska - białoruś

Spotkanie rozpocznie się 16 stycznia 2022 roku, o godzinie 20:30. Z konfrontacji Polska – Białoruś transmisja będzie dostępna na kanale Eurosport 1 oraz w serwisie Player.pl.

FAQ

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz Polska – Białoruś?

Dwa ostatnie mecze padły łupem Białorusinów.

  • Jakie są nasze typy?

Sprawdzisz je w tekście.