Polska – Czarnogóra typy i zapowiedź ✔️ 13.12.2021

Poniedziałkowym meczem z Czarnogórą reprezentantki Polski pożegnają się z Mistrzostwami Świata piłkarek ręcznych.

Polska – Czarnogóra typy bukmacherskie (MŚ piłkarek ręcznych)

Standardowo zacznijmy od naszych typów bukmacherskich. Przygotowaliśmy dwie prognozy.

Polska - Czarnogóra typy

Czas na pożegnanie

Cóż, reprezentantki Polski Mistrzostw Świata piłkarek ręcznych nie zaliczą do udanych. Straciliśmy już szanse na awans i podobnie, jak dla Czarnogórek, nasz bezpośredni mecz będzie pożegnalnym starciem na turnieju. Polki do tej pory wygrały dwa mecze. Ostatnio pokonały Słowenki prezentując wreszcie poziom zbliżony do tego, jaki chcemy oglądać. Wcześniej biało-czerwone rozprawiły się także ze słabym Kamerunem. Czarnogórki na trwających Mistrzostwach Świata piłkarek ręcznych wygrały jedynie z Angolą.

Nadchodzący mecz i Polska – Czarnogóra typy warto rozważyć pod kątem obecnej dyspozycji. Wydaje się nam, że w minimalnie lepszej są Polki. Jeśli zaś chodzi o historię bezpośrednich meczy, to nasze szczypiornistki przegrały dwa ostatnie spotkania z Czarnogórą i to dość wyraźnie. Oba mecze grane były w marcu 2018 roku i najpierw Polki poległy 20:26, a następnie 23:33. Były to spotkania kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy. Czas zatem na wielki rewanż!

Stawiamy na Polska – Czarnogóra typy nie tylko na wygraną biało-czerwonych, ale też na to, że Polki rzucą przynajmniej 26 bramek. Dlaczego tak uważamy? To proste. Spoglądamy w wyniki ostatnich meczy. W każdym z ostatnich pięciu wygranych meczy Polki rzucały ponad 26 bramek. Liczymy, że tak będzie i tym razem. Zwłaszcza, że Czarnogórki w dwóch swoich ostatnich meczach na MŚ piłkarek ręcznych straciły za każdym razem powyżej 26 bramek.

Polska – Czarnogóra transmisja meczu

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30. Transmisję będzie można oglądać m.in. na Polsacie Sport oraz u bukmachera Betclic. Już teraz ściskamy kciuki za biało-czerwone!

FAQ

  • Kto jest uważany za faworyta?

Bukmacherzy uważają, że to Czarnogórki są faworytem meczu Polska – Czarnogóra.

  • Gdzie transmisja?

Polsat Sport oraz u bukmachera Betclic. Początek meczu o 15:30.