Polska – Hiszpania typy bukmacherskie | 25.01.2022

Czas na ostatni mecz w wykonaniu reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych. Biało-czerwoni zmierzą się z Hiszpanią.

Polska – Hiszpania typy, kursy i zapowiedź meczu

Rzuć okiem na przygotowane przez naszą redakcję na mecz Polska – Hiszpania typy bukmacherskie.

polska hiszpania typy

Pożegnanie z Mistrzostwami Europy

Polacy dobrze rozpoczęli Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Niestety, jak się okazało, wygrane z Austrią i Białorusią były jak do tej pory, jedynymi skalpami poza remisem z Rosją na tym turnieju. Resztę spotkań przegraliśmy, w tym wysoko z Niemcami, Norwegią i Szwecją. Wobec tego zamykamy stawkę grupy w fazie zasadniczej turnieju tylko z jednym punktem na koncie. Mecz z Hiszpanią będzie dla nas meczem na pożegnanie. Fajnie byłoby wygrać, ale łatwo nie będzie. Gracze z Półwyspu Iberyjskiego wciąż liczą na zakwalifikowanie się do najlepszej czwórki turnieju, a ewentualne zwycięstwo może im to dać.

Hiszpanie to brązowi medaliści Mistrzostw Świata sprzed roku oraz Igrzysk Olimpijskich sprzed dwóch lat. Polacy wygrali tylko 1 z 10 ostatnich spotkań przeciwko Hiszpanom i na domiar złego, przegrali dziewięć ostatnich z nich, w tym styczniowy mecz towarzyski 25:26. Trudno więc szukać optymizmu.

Mecz z Rosją zatlił co prawda mały promyczek optymizmu, ale Hiszpanie to wciąż rywale co najmniej o półkę wyżej, niż Rosjanie. Stąd na Polska – Hiszpania typy z bólem serca kierujemy w stronę wygranej Hiszpanów z przewagą co najmniej 5 bramek. Spodziewamy się także, że w meczu rzucone zostaną przynajmniej 53 bramki. Hiszpanie lubią być skuteczni w ofensywie, ale też nie mają tak szczelnej defensywy, jak chociażby Szwecja, której udało się nam rzucić zaledwie 18 bramek.

Gdzie oglądać i o której Polska – Hiszpania transmisja?

Mecz pokaże Eurosport 1, a transmisja online będzie dostępna m.in. w serwisie Player.pl. Początek zaplanowano na dość nietypową godzinę, 15:30.

polska hiszpania

FAQ

  • O której grają?

15:30.

  • Kto jest faworytem?

Hiszpanie, którzy wygrali każdy z ostatnich 9 bezpośrednich meczy przeciwko reprezentacji Polski.