Polska – Serbia typy i kursy bukmacherskie (07.12.2023)

W kolejnej fazie nie ma miejsca na najmniejsze błędy. Jak zatem powinien wyglądać przebieg potyczki Polska – Serbia? Typy oraz kursy na to starcie znajdziecie w niniejszym tekście. Miłej lektury!

Polska – Serbia typy bukmacherskie

Dla Polek możliwość rywalizowania z Serbkami w pierwszym meczu drugiej rundy mundialu to najlepsze co mogło im się przytrafić. Ekipa z Bałkanów to zdecydowanie najsłabszy z wszystkich zespołów zaliczanych do grupy 3. Ewentualna wygrana naszych reprezentantek pozwoli złapać im przysłowiowy wiatr w żagle i napędzić do działania na dwa kolejne, zdecydowanie bardziej wymagające starcia.

Łatwo oczywiście nie będzie, ale mamy jakieś dziwne przeczucie, że to właśnie Biało-czerwone zakończą te zmagania w charakterze wygranych. Oby intuicja po raz kolejny nas nie zawiodła.

polska-serbia-typy

Bez względu na to, w jakiej dyscyplinie toczy się rywalizacja, to zespoły z Półwyspu Bałkańskiego charakteryzuje duże poświecenie i zaciętość. Zasada ta dotyczy także piłki ręcznej. Nie ma się co zatem nastawiać na niski wynik w tym pojedynku. Obie reprezentacje bez najmniejszych problemów powinny przekroczyć próg co najmniej 51 bramek.

Polska – Serbia kursy bukmacherskie

Dużo niższe kursy na ewentualną wygraną Polek oznaczają jedno. Nie tylko naszym zdaniem to właśnie Dagmara Nocuń i jej reprezentacyjne koleżanki zdają się być faworytkami opisywanej rywalizacji. Ich triumf STS opatrzył przelicznikiem. Kurs na wygraną Serbek wynosi 3.45, natomiast remis wyceniono na 8.75.

Polska – Serbia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Porażka z reprezentacją Niemiec była pierwszą przegraną Biało-czerwonych w trwających MŚ. Dotychczasowe wyniki Serbek wyglądały nieco gorzej. Wtorkowe zwycięstwo nad Chile było debiutanckim triumfem na mundialu. W teorii dużo więcej wskazuje na to, że nadchodzące starcie padnie łupem podopiecznych Arne Senstada. Miejmy nadzieję, że potwierdzenie tego będzie miało miejsce także na parkiecie.

Gdzie oglądać Polska – Serbia? Transmisja i godzina

Ze spotkania Polska – Belgia transmisja będzie dostępna wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Początek relacji około godz. 15:30 w dniu 7 grudnia 2023 roku.