Polska – Słowenia piłka ręczna: kiedy, o której gdzie oglądać? (Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej)

Polska - Słowenia piłka ręczna

Czas na drugi mecz polskich szczypiornistów. Po zaciętym, lecz przegranym boju z Francją, tym razem zagramy ze Słowenia. Miejmy nadzieję, że biało-czerwoni pokonają rywali. Zobacz zatem kiedy mecz Polska – Słowenia piłka ręczna, o której godzinie i gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej.

Mecz Polska – Słowenia piłka ręczna: kiedy i o której godzinie?

Mecz Polska – Słowenia na Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej 2023 zostanie rozegrany w sobotę, 14 stycznia 2023 roku. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:30. Szykuje nam się naprawdę emocjonujący wieczór.

Polska – Słowenia: gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej?

Transmisja z meczu Polska – Słowenia na TVP Sport, Viaplay, a dodatkowo za darmo na wskazanych poniżej stronach legalnych bukmacherów. Wymagana jest darmowa rejestracja, która zajmie około 30 sekund.

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

Transmisje online sts

Transmisje za darmo na żywo w STS TV.

Transmisje online betclic

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Transmisje online Fortuna

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

Transmisje online SUPERBET

Darmowe transmisje w Superbet.

Polska przegrała w pierwszym meczu z Francją 24:26, a Słoweńcy bez żadnego trudu pokonali teoretycznie najsłabszą reprezentację w naszej grupie, a więc Arabię Saudyjską 33:19. Jak będzie w bezpośrednim meczu Polska – Słowenia? Piłka ręczna bywa przewrotna, ale nie spodziewamy się niespodzianki i liczymy, że wygrają faworyzowani biało-czerwoni. Co prawda, pięć ostatnich meczów zakonczyło się tylko jedną naszą wygraną i czterema zwycięstwami Słowenii, ale ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 27:26 na naszą korzyść. Każdy ze wspomnianych pięciu ostatnich bezpośrednich meczów był wyjątkowo zacięty i tego samego spodziewamy się teraz, wiedząc kiedy i o której godzinie mecz Polska – Słowenia na Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej 2023.