Polska – Szwecja typy i zapowiedź meczu | 21.01

Po dwóch zwycięstwach na Mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych, reprezentacja Polski musiała przełknąć dwie gorzkie pigułki, w postaci porażek z Niemcami i Norwegami. Czas na bój ze Szwecją.

Polska – Szwecja typy, kursy i zakłady (21.01.2022)

Zobacz najpierw na nasze typy bukmacherskie.

polska szwecja typy

Czy biało-czerwoni sprawią niespodziankę?

Cóż. Zwycięstwa z Austrią oraz Białorusią w dobrym stylu na inaugurację Mistrzostw Europy w piłce ręcznej rozbudziły w polskich kibicach sporo nadziei. Niestety iskierka szybko przygasła. Porażka z Niemcami oraz deklasacja w spotkaniu z Norwegami sprawiły, że ciężko z optymizmem spoglądać w przyszłość, na dzisiejszy mecz ze Szwecją.

Szwedzi to jedna z najbardziej utytułowanych reprezentacji na świecie. Są aktualnymi wicemistrzami Świata czy wicemistrzami Europy z 2018 roku. Przegraliśmy każdy z czterech ostatnicj bezpośrednich meczy przeciwko Trzem Koronom. Co prawda, Szwedzi na tych ME przegrali już z Hiszpanią oraz dość niespodziewanie zremisowali z Czechami. Niemniej jednak, wygrana 29:23 z Rosją w ostatnim meczu pokazała, że wracają na właściwe tory.

Szykując nasze na Polska – Szwecja typy, kierujemy się niestety w stronę zwycięstwa Szwedów co najmniej pięcioma bramkami. Z reprezentacją o podobnym (aczkolwiek uważamy, że niższym) potencjale – Norwegią przegraliśmy aż 11 bramkami. Trudno więc o znaczny progress w ciągu kilkunastu godzin. Spodziewamy się jednak, że biało-czerwoni rzucą przynajmniej 26 bramek. Udało nam się to w 3 z ostatnich 5 meczy, a Szwedzi tracili over 25.5 gola także w 3 z ostatnich 5 swoich spotkań.

Gdzie oglądać Polska – Szwecja i kiedy mecz?

21.01.2022 od godziny 18:00 na Eurosport 1 oraz w Playerze.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Zdecydowanie Szwecja.

  • Kiedy mecz?

21 stycznia o 18:00.