Betclic anuluj zakład – jak działa anulowanie zakładu?

W zakładach bukmacherskich Betclic anuluj zakład to opcja, która pozwoli Ci wycofać kupon i odzyskać pieniądze. Jak działa anulowanie zakładu w Betclic i kiedy może być stosowane? O tym dowiesz się z poniższego tekstu.

Anulowanie zakładu w Betclic

Wejdź na stronę

Betclic anuluj zakład – co to jest?

Anulowanie zakładu w Betclic to zupełnie nowa funkcja i absolutna nowość na polskim rynku bukmacherskim. Nie można się więc dziwić, że spotyka się z tak ogromnym zainteresowaniem ze strony typerów. Jest to więc dobra okazja, żeby wyjaśnić jak anulować zakład w Betclic.

Opcja “Betclic anuluj zakład” powstała, żeby pomóc typerom wtedy, kiedy pomylą się przy tworzeniu kuponu bukmacherskiego lub rozmyślą się po jego wysłaniu. Do tej pory nie było możliwości wycofania zakładu, ale teraz wszystko się zmieniło. Anulowanie zakładu wiąże się z tym, że kupon zostanie zamknięty, a jego stawka wróci na Twoje konto.

Warto wiedzieć w jakich przypadkach możliwe jest anulowanie zakładu. Oto wymagania:

 • Masz maksymalnie 2 minuty od momentu wysłania kuponu, żeby dokonać jego anulowania.
 • Anulowanie zakładu w Betclic możliwe jest wyłącznie dla zakładów przedmeczowych.
 • Możesz anulować maksymalnie 5 zakładów każdego dnia.
 • Możesz anulować tylko raz dane wydarzenie.

Jak zatem widzisz, anulowanie zakładu w Betclic możliwe jest do 2 minut po jego zagraniu. Funkcja aktywna jest wyłącznie na zakładach przedmeczowych. Każdego dnia możesz anulować do 5 zakładów, przy czym, jeżeli anulowałeś już zakład na dane wydarzenie i obstawisz je ponownie, to opcja anuluj zakład nie będzie dostępna. Przykładowo, jeżeli zagrałeś zakład na Igę Świątek, anulowałeś go, to ponowne obstawianie tego samego meczu spowoduje, że nie będziesz miał już możliwości anulowania zakładu.

W Betclic anuluj zakład dostępne jest niezależnie od kursu, stawki czy liczby zdarzeń na kuponie bukmacherskim. Możesz anulować zarówno kupon pojedynczy, jak i wielokrotny, stosując się do wytycznych zamieszczonych w regulaminie bukmachera. Po anulowaniu zakładu wszystkie środki wrócą na Twoje konto. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, zarejestruj je, podając kod promocyjny Betclic, dzięki czemu otrzymasz najwyższy bonus na start.

Jak anulować zakład w Betclic? Instrukcja krok po kroku

Po zagraniu kuponu bukmacherskiego przejdź do “moje kupony”, znajdz tam swój zakład i kliknij na przycisk “anuluj zakład”. Obok niego zobaczysz zegar, odliczający czas, który pozostał do anulowania zakładu.

 1. Przejdź do zakładki “moje kupony”, link do niej znajdziesz obok swojego salda.
 2. Kliknij “anuluj zakład” przy wybranym zakładzie.
 3. Potwierdź anulowanie zakładu w wyskakującym okienku.

Wejdź na stronę

Najczęściej zadawane pytania o anulowanie zakładu w Betclic

 • Co oznacza anulowanie zakładu?

Oznacza to, że anulujesz zakład w Betclic, a stawka kuponu wraca na Twoje konto.

 • Czy wszystkie pieniądze wrócą na moje konto?

Tak. Cała stawka wróci na Twoje konto i w kilka sekund po anulowaniu kuponu zostanie doliczona do Twojego salda.

 • Kiedy opłaca się anulowanie zakładu w Betclic?

Anulowanie zakładu w Betclic opłaca się przede wszystkim w dwóch przypadkach. Po pierwsze, kiedy pomyliłeś się, a więc obstawiłeś nie to, co chciałeś. Po drugie, kiedy doszedłeś do wniosku, że postawiony przez Ciebie zakład nie ma sensu. Na przykład zagrałeś, że dana drużyna wygra mecz, a po chwili przypomniałeś sobie, że będzie poważnie osłabiona i nie ma na to raczej szans.

 • Czy w Betclic anulowanie zakładu jest tym samym co cashout?

Nie. Anulowanie zakładu to sytuacja w której kupon zostanie anulowany, a stawka wróci na Twoje konto. Cashout to wcześniejsza wypłata i jego wartość jest obliczana zdecydowanie inaczej, jako określony procent potencjalnej wygranej.