Djoković – Nadal typy, gdzie obejrzeć, kiedy i o której ćwierćfinał Roland Garros 2022?

Ten mecz śmiało można określić przedwczesnym finałem Roland Garros 2022. Novak Djoković kontra Rafael Nadal. Czy można wyobrazić sobie bardziej emocjonujący ćwierćfinał? Absolutnie nie.

Novak Djoković – Rafael Nadal typy, zakłady i kursy bukmacherskie (31.05.2022)

Sprawdź przygotowane przez naszą redakcję na mecz Djoković – Nadal typy oraz odpowiadające im kursy bukmacherskie.

Nadal przerwie świetną passę Djokovicia?

Specjalista od French Open kontra lider światowego rankingu. Czy na to spotkanie Roland Garros 2022 kogoś trzeba specjalnie zapraszać? Rafael Nadal wygrywał French Open już trzynaście razy i potwierdzając w ostatnich meczach dobrą formę, pokazał, że ma apetyt na czternasty triumf. Novak Djoković nie stracił na tegorocznym Roland Garros jeszcze nawet seta, a jego passa wygranych do zera trwa już dziewięć spotkań.

djoković nadal typy

Nikt jednak nie ma wątpliwości, że spotkanie Djoković – Nadal będzie całkiem innym meczem, niż poprzednie rywalizacje obu tenisistów. Obaj po raz ostatni grali przeciwko sobie rok temu i to w półfinale Roland Garros. Wówczas Novak Djoković wygrał 3:1. Wcześniej, w tym samym roku, w Rzymie lepszy okazał się Rafael Nadal, wygrywając 2:1. Jak będzie tym razem?

Wystawiamy na Djoković – Nadal typy wbrew temu, co sądzą bukmacherzy. Uważamy, że świetna passa Djokovicia w końcu musi się skończyć, a kto, jak nie specjalista od Roland Garros, czyli Nadal ma go pokonać? Stawiamy na wygraną Hiszpana. Na pewno nie będzie to jednostronny mecz, więc ciekawym kierunkiem wydają się również zakłady na cztery bądź pięć setów. My zaryzykowaliśmy dokładny wynik 3:1 dla Nadala. Kursy są niezwykle atrakcyjne w porównaniu do prawdopodobieństwa wystąpienia takiego wyniku.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Djoković – Nadal 3:1 (French Open 2021)
  • Djoković – Nadal 1:2 (Rzym, 2021)
  • Djoković – Nadal 0:3 (French Open, 2020)

O której mecz Djoković – Nadal? Kiedy początek

Mecz zaplanowano na 31 maja 2022 roku. Początek o godzinie 20:45.

Gdzie oglądać Djoković – Nadal? Transmisja na żywo?

Mecz pokaże kanał Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Szczegóły w tekście.