Djokovic – Ruud typy i kursy bukmacherskie (finał Roland Garros 2023)

Po pięknym i emocjonującym meczu z udziałem Pań pora na finał Roland Garros 2023 w wykonaniu mężczyzn. Jesteście ciekawi, jakie Djokovic – Ruud typy zwróciły tym razem naszą szczególną uwagę? Rzućcie zatem okiem do niniejszego tekstu.

Novak Djokovic – Casper Ruud typy i kursy na finał Roland Garros 2023 (11.06.2023)

Nawet najwięksi fani tenisa nie spodziewali się chyba tego, że półfinałowa potyczka w wykonaniu Caspera Ruuda będzie aż tak jednostronna. Alexander Zverev nie miał absolutnie nic do powiedzenia w rywalizacji z Norwegiem. Samo starcie trwało raptem nieco ponad dwie godziny, co jak na warunki wielkoszlemowe jest sytuacją bardzo rzadko spotykaną

djokovic-ruud-typy
fot. Icon Sport

Djokovic w swojej batalii półfinałowej miał natomiast ogromnego farta. Gdyby nie pechowa kontuzja Alcaraza, to Serb mógłby w ogóle nie mieć sposobności walki o kolejny prestiżowy tytuł w swojej jakże bogatej karierze.

Jak wobec zaistniałych okoliczności powinny zatem wyglądać Djokovic – Ruud typy? Długo biliśmy się z myślami, na jakiego rodzaju zakłady ostatecznie postawić. Koniec końców padło na propozycję związane z ilością rozegranych gemów w całym spotkaniu, a także ich liczbą w pierwszej partii. Mamy wielką nadzieję, że finał Roland Garros 2023 będzie wyjątkowo obfity w emocje. Kto ostatecznie będzie w nim górą? O tym przekonamy się już niebawem.

Kiedy gra Djokovic z Ruudem? O której finał Roland Garros 2023?

Im bliżej do ostatecznych rozstrzygnięć w męskim odsłonie rywalizacji w Roland Garros, tym częściej pojawiają się pytania, kiedy Djokovic – Ruud. Organizatorzy zaplanowali tenże finał na dzień 11 czerwca bieżącego roku. Start punktualnie o godz. 15:00.

Gdzie oglądać finał Roland Garros 2023: Djokovic – Ruud? Transmisja

Ze spotkania Djokovic – Ruud transmisja będzie dostępna w przynajmniej kilku miejscach. Te najważniejsze to oczywiście stacja Eurosport 1, a także strona internetowa bądź aplikacja Superbet. Bukmacher ten udostępnia swoim klientom taką relację całkowicie za darmo. Jeśli nie macie jeszcze konta w Superbet, to możecie dokonać błyskawicznej rejestracji z poniższego linku.

OGLĄDAJ TUTAJ