Świątek – Muchova typy, kursy, zakłady (Finał Roland Garros 2023)

Iga Świątek jest o krok od zdobycia trzeciego w karierze tytułu na kortach Rolanda Garrosa i jednocześnie obrony zeszłorocznego mistrzostwa. Przed Polką finał Roland Garros 2023, w którym zagra przeciwko Karolinie Muchovej. Mamy na mecz Świątek – Muchova typy i krótką analizę nadchodzącego meczu.

Iga Świątek – Karolina Muchova typy, kursy na finał Roland Garros 2023 (10.06.2023)

Jeszcze przed startem półfinałów wydawało się, że dojdzie do trzeciego w tym sezonie finału, pomiędzy Igą Świątek, a Aryną Sabalenką. A jednak. Białorusinka przegrała niespodziewanie z Karoliną Muchovą. Czeszka jest największą rewelacją Roland Garros 2023 i wielkim finale spróbuje zaskoczyć Igę Świątek. Iga jednak w Paryżu czuje się wybornie. Choć półfinałowe starcie przeciwko Haddad Mai było dość nerwowe i Polka popełniła sporo niewymuszonych błędów, to uważamy, że finał jest finałem i nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim mocna głowa i obycie z takimi imprezami będą sporym handicapem po stronie liderki światowego rankingu.

Świątek - Muchova typy
Icon Sport

Wobec powyższego, nasze Świątek – Muchova typy wskazują na jednostronny pojedynek na korzyść Igi Świątek. Trudno przypuszczać, że będzie inaczej, skoro Iga w poprzednich meczach pokazała wyborny tenis. Owszem, wspomnieliśmy, że w półfinale grała nieco poniżej swojego poziomu, ale gorszy moment zdarza się każdemu. Notowana na 43. miejscu rankingu WTA, Karolina Muchova już i tak zrobiła sporo i wydaje się, że jej piękny sen dobiegnie końca w sobotę. Zwłaszcza, że Iga Świątek ma sporo do udowodnienia swojej najbliższej rywalce.

Iga Świątek grała przeciwko Karolinie Muchovej dwukrotnie i dwa razy… przegrała. Starcia te miały jednak miejsce w 2019 i 2021 roku. Najpierw na mączce w Pradze, Muchova wygrała 2:1, a później takim samym wynikiem na turnieju Exhibition Tipsport Elite Trophy 3. Iga będzie więc w pełni zdeterminowana nie tylko, żeby wygrać Roland Garros 2023, ale żeby poprawić bilans bezpośrednich meczów przeciwko znacznie niżej notowanej rywalce.

W związku z powyższym, stawiamy na Świątek – Muchova typy na 2:0 dla Igi i nie spodziewamy się więcej, niż 18.5 gema w całym spotkaniu.

Kiedy gra Świątek z Muchovą? O której finał Roland Garros 2023?

Dokładnie wiemy, kiedy gra Iga Świątek w finale Roland Garros 2023. Mecz przeciwko Muchovej zostanie rozegrany w sobotę, 10 czerwca 2023 roku, o godzinie 15:00.

Gdzie oglądać finał Roland Garros 2023: Świątek – Muchova? Transmisja

Z meczu Świątek – Muchova transmisja telewizyjna zostanie przeprowadzona na kanale Eurosport 1 oraz TVN. Poza tym, jeżeli chodzi o darmowy stream online, to finał Roland Garros 2023 będzie można oglądać w Superbet. Wymagana jest jedynie rejestracja konta. Mecz znajdziesz w zakładce “live”.

OGLĄDAJ TUTAJ