Roland Garros 2023 wyniki meczów na żywo (11.06.2023)

Przed nam ostatni dzień Roland Garros 2023. Wyniki meczów na żywo będziecie mogli śledzić zatem tylko raz. Sprawdźcie, jak może wyglądać dzisiejsza rywalizacja na prestiżowych obiektach zlokalizowanych w paryskiej stolicy.

Roland Garros 2023 wyniki meczów (11.06.2023)

Wyniki Roland Garros jak na tę chwilę nie są chyba zbyt zaskakujące. W turnieju Pań po raz trzeci w historii triumfowała nasza ukochana Iga Świątek. Karolina Muchova sprawiła liderce rankingu WTA nieco większe problemy, niż początkowo się spodziewano. Nie będzie chyba wielkiej przesady w stwierdzeniu, iż było to dla Igi najtrudniejszy z wszystkich czterech finałów wielkoszlemowych, w jakich brała udział.

Niedziela 11 Czerwca

Poland I Liga

Zakończony

Termalica BB Nieciecza

2

MKS Puszcza Niepolomice

3

roland-garros-wyniki-na-zywo-11-06-2023
fot. Icon Sport

Roland Garros 2023 wyniki w zmaganiach Panów mają co do zasady jednego głównego faworyta w osobie Novaka Djokovica. Legenda serbskiego oraz światowego tenisa to główny faworyt do zwycięstwa zarówno w opinii bukmacherów, jak i również innych wszelkiej maści ekspertów. Dla Novaka paryska mączka była zresztą zawsze jednym z ulubionych miejsc na przestrzeni całego okrągłego sezonu. Gracz urodzony w Belgradzie podkreślał już wielokrotnie, że jego nadrzędnym celem co roku jest właśnie wygrana w Roland Garros.

Wyniki meczów deblowych także będą na pewno śledzone przez dość sporą rzeszę fanów. Faworytem potyczki finałowej jest kanadyjsko-amerykańska para Fernandez-Townsend, ale całkowite lekceważenie tajwańsko-chińskiego duetu Hsieh – Wang Xin byłoby tym razem zdecydowanie nie na miejscu.

Roland Garros 2023 wyniki na żywo cieszyły się w ostatnich dniach olbrzymim zainteresowaniem. Na podobne relacje zapraszamy Was również już za kilka tygodni przy okazji kolejnego wielkoszlemowego turnieju tj. legendarnego Wimbledonu. Czyżby po raz pierwszy w karierze miała tam triumfować nasza Iga Świątek? Czas pokaże.