Kiedy gra Hurkacz na Roland Garros 2022? O której mecz z Ruudem w 1/8 finału French Open?

Polak udanie zrewanżował się Davidowi Goffinowi za porażkę z Rzymu i pokonując Belga 3:0, awansował do 1/8 finału Roland Garros 2022. Hubert Hurkacz zagra teraz z Casprem Ruudem. Kiedy gra Hurkacz, o której początek meczu? Sprawdźmy.

kiedy gra Hurkacz

O której godzinie gra Hurkacz z Ruudem? (1/8 finału Roland Garros 2022)

  • Casper Ruud – Hubert Hurkacz kiedy? 30 maja 2022, około 12:30 – 13:00

Polak notuje jak na razie na Roland Garros 2022 wyniki jak z nut. Hurkacz nie stracił jeszcze seta, pokonując kolejno Zeppieriego, Cecchinato oraz ostatnio wspomnianego już we wstępie tekstu Goffina. Dzięki temu awansował do 1/8 finału, gdzie zagra z faworyzowanym Casprem Ruudem. Kiedy gra Hurkacz? Mecz zostanie rozegrany w najbliższy poniedziałek, a więc 30 maja 2022 roku. Mamy też informację, o której gra Hurkacz. Mecz Polaka będzie drugim spotkaniem na korcie o numerze 2 i rozpocznie się po zakończeniu pojedynku Kasatkina – Giorgi. Kiedy zagra Hurkacz? Zapewne około 12:30 – 13:00.

Faworytem spotkania jest Casper Ruud. Norweg nie ma jednak łatwo na Roland Garros 2022, bowiem na otwarcie turnieju mocno postawił mu się doświadczony Tsonga. Mecz trwał blisko cztery godziny. Później Ruud wygrał dość łatwo z Finem Ruusuvuorim, ale w 1/16 finału znów zaserwował swoim kibicom prawdziwy dreszczowiec. Norweg musiał odwracać losy spotkania, a w trwającym około trzy i pół godziny meczu, konieczny był piąty set, w którym Ruud wrócił do gry i przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Skoro wiadomo już, kiedy gra Hurkacz w Roland Garros, warto też przyjrzeć się, jak wygląda potencjalna drabinka Polaka. Wiemy z kim może zmierzyć się w ćwierćfinale, jeżeli pokona Ruuda. Oczywiście standardowo poinformujemy o tym, Hubert Hurkacz kiedy gra, jeżeli to się uda. Powodzenia Hubert!