Świątek – Gauff typy, kursy na Roland Garros (07.06.2023)

Iga Świątek zameldowała się w ćwierćfinale Roland Garros 2023. Przed Polką mecz z Cori Gauff, która wydaje się, że będzie najbardziej wymagającą rywalką na tegorocznym French Open. Zobacz kiedy gra Świątek oraz nasze na mecz Świątek – Gauff typy.

Iga Świątek – Cori Gauff typy i kursy (07.06.2023)

Zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami, Iga Świątek jest w ćwierćfinale Roland Garros 2023. Świątek dzielą już trzy kroki od trzeciego tytułu na kortach w Paryżu. W 1/4 finału zagra przeciwko dobrze sobie znanej Amerykance, Cori Gauff. Obie panie stworzyły parę finałową na zeszłorocznym French Open, kiedy to Iga odprawiła Amerykankę z kwitkiem, wygrywając 6:1, 6:3. Od tego czasu Gauff ani razu nie wygrała ze Świątek, przegrywając każdy mecz. Do tej pory obie panie grały sześciokrotnie i Cori nie potrafiła urwać Idze w żadnym spotkaniu ani jednego seta.

Świątek - gauff typy
Icon Sport

Cóż, statystyki są miażdżące dla Gauff. Podobnie, jak forma Igi Świątek, która na Roland Garros 2023 odprawia z kwitkiem każdą rywalkę. Szybko wygrała z Bucsą, Liu, a następnie 6:0, 6:0 “zjadła” Wang. W ostatnim meczu prowadziła 5:1 z Curenko, która z powodów zdrowotnych skreczowała w pierwszym secie. Jeśli chodzi o Gauff, to Amerykanka w drodze po ćwierćfinał miała takie rywalki, jak Masarovą, Grabher, Andriejewą oraz Schmiedlową. Sporo namęczyła się zwłaszcza z Masarovą i Andriejewą, gdzie wszystko rozstrzygnęło się w trzech setach.

Nasze na mecz Świątek – Gauff typy to pewna wygrana 2:0 Igi oraz poniżej 19.5 gema w całym spotkaniu. Uzasadnieniem jest obecna forma Polki oraz kapitalny bilans bezpośrednich konfrontacji. Widać, że styl Świątek kompletnie nie leży Cori Gauff. To może być rzeczywiście kolejny szybki występ w wykonaniu Igi, zwieńczony awansem do półfinału Roland Garros 2023.

Kiedy gra Świątek mecz z Gauff? O której godzinie?

Ćwierćfinałowy mecz Świątek – Gauff zaplanowano na środę, 7 czerwca 2023 roku. O której gra Świątek? Około 13:55, od razu po meczu Beatriz Haddad Maia – Ons Jabeur.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Gauff? Transmisja

Standardowo, z meczu Świątek – Gauff transmisja telewizyjna na Eurosporcie. Jeżeli chodzi o transmisję online, to darmowy przekaz wideo dostępny będzie w serwisie Superbet. Wystarczy rejestracja konta za darmo, żeby oglądać ten i pozostałe mecze Roland Garros 2023 online. Pamiętaj, że na wstępie tekstu znajdziesz na mecz Świątek – Gauff typy i analizy.

OGLĄDAJ TUTAJ