Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo, transmisja, stream online, gdzie oglądać? (10.06.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo, transmisja, stream online, gdzie oglądać? (10.06.2023)
Icon Sport

Przed nami wielki finał Roland Garros 2023. Kiedy i o której gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Gdzie oglądać mecz Świątek z Muchovą w finale French Open?

Oglądaj tutaj

Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo: transmisja tv, stream online (10.06.2023)

Sobota przyniesie kapitalne emocje, związane z występem Polki w finale Roland Garros 2023. Już teraz kibice zadają sobie pytanie, czy Iga wygra w Paryżu po raz trzeci i tym samym stanie się trzecią tenisistką, która dokonała tego w XXI wieku? Mecz Świątek dzisiaj, 10 czerwca 2023 roku o godzinie 15:00. Wiemy dokładnie kiedy finał Roland Garros 2023, gdyż tutaj nie będzie żadnego przesunięcia. Godzina meczu Świątek – Muchova jest sztywna.

Wiedząc już kiedy gra Świątek mecz dzisiaj, warto też spojrzeć na to, gdzie oglądać finał Roland Garros 2023.

Gdzie oglądać Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja

Jeżeli chodzi o mecz Świątek – Muchova, a więc finał Roland Garros 2023, transmisja dostępna będzie na TVN-ie oraz Eurosporcie 1. Iga Świątek mecz dzisiaj zobaczyć będzie można także za pośrednictwem darmowego streama online, w serwisie Betclic. Live stream dostępny jest po założeniu konta.

Oglądaj tutaj

Mecz Świątek dzisiaj znajdziesz w zakładce “na żywo”. Transmisja w Betclic osiągalna jest zarówno na komputerze, jak i telefonie komórkowym. Dodajmy, że w tym serwisie obejrzysz także za darmo finał panów.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak zacisnąć kciuki za Igę Świątek i jej trzeci triumf w Rolandzie Garrosie, a zarazem czwarty wielkoszlemowy tytuł. Oby tak też było! Mecz Świątek – Muchova przypominamy, że 10 czerwca, o godzinie 10:00. Emocji nie zabraknie i warto przyszykować sobie wolne popołudnie, żeby oglądać Igę w akcji.