Brazylia – Polska typy, gdzie oglądać, kiedy ten mecz Ligi Narodów siatkarek?

Przed podopiecznymi Stefano Lavariniego drugi mecz Ligi Narodów 2022. Reprezentacja popularnych Canarinhos zawsze była przeciwnikiem niezwykle wymagającym. Czy podobnie będzie również i tym razem?

Brazylia – Polska typy na Ligę Narodów siatkarek

Chcecie, aby Brazylia – Polska typy były jak najpewniejsze? Skorzystajcie zatem z naszych propozycji. Pomyłki zdarzają się u nas wyjątkowo rzadko.

Niezwykle wymagający test

Jeśli po drugiej stronie boiska staje tak utytułowana drużyna jak reprezentacja Brazylii, to niemal pewne jest, iż na Polki czeka piekielne trudne zadanie. Całkowite odpuszczenie meczu przez nasze zawodniczki nie wchodzi jednak zupełnie w grę. Liga Narodów jest bowiem takim turniejem, w którym siatkarki mogą zdobyć zaufanie nowego selekcjonera przed imprezą docelową, jaką są bez wątpienia zbliżające się Mistrzostwa Świata. Część zawodniczek na pewno z tej okazji skorzysta i spróbuje postawić twardy opór Canarinhos.

brazylia-polska-typy

Drugą z propozycji, jakie pojawiły się w tekście Brazylia – Polska typy jest zakład, wedle którego w omawianym spotkaniu zostaną rozegrane co najmniej cztery sety. Jak zdążyliście już pewnie zauważyć, łączy się on niejako z poprzednią sugestią zawartą w niniejszym akapicie. Prawdopodobieństwo pozytywnego rozstrzygnięcia takiej propozycji oceniamy bardzo wysoko. Kto wie, być może obie drużyny doprowadzą również do partii numer pięć. Takiego scenariusza z pewnością nie można wykluczyć.

Ostatnie bezpośrednie pojedynki

Tak się składa, że kilka ostatnich bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema reprezentacjami miało miejsce właśnie podczas Ligi Narodów. Jakimi wynikami się one kończyły? Oto krótka ściągawka:

  • Polska – Brazylia 0:3
  • Brazylia – Polska 3:2
  • Polska – Brazylia 3:2

Brazylia – Polska transmisja na żywo

Z meczu Brazylia – Polska transmisja będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.

Pytania graczy

  • Kiedy mecz Brazylia – Polska w Lidze Narodów?

Pojedynek ten zaplanowano punktualnie o 21:00 w dniu 2 czerwca 2022r.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

Wielkim zaskoczeniem nie jest chyba fakt, że nieco więcej szans na zwycięstwo daje się reprezentantkom Brazylii.

0 0 votes
Article Rating