Brazylia – Polska typy na mecz siatkówki, kiedy grają, gdzie transmisja? (Liga Narodów 2022)

Jeśli chce się walczyć o najwyższe cele, to żaden rywal nie powinien być choćby najmniejszą przeszkodą na drodze do sukcesu. Jak będzie wyglądała rywalizacja podopiecznych Nikoli Grbica z popularnymi Canarinhos? Brazylia – Polska typy, zakłady, transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Brazylia – Polska typy (22.06, Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022)

Brak pomysłu na ciekawe zakłady to odwieczny problem wielu graczy trudniących się obstawianiem zakładów wzajemnych. Tradycyjnie wychodzimy więc takim osobom naprzeciw. Sprawdźcie nasze Polska – Brazylia typy:

Pozostała tylko nazwa

Ku uciesze naszych reprezentantów, a także większości polskich kibiców aktualna drużyna Brazylii nie przypomina już tej groźnej ekipy, której jeszcze kilka lat temu bał się absolutnie każdy. Idealnie dowodzi temu dziesiąta lokata, jaką po czterech pierwszych spotkaniach zajmują zawodnicy z Ameryki Południowej. Mecz Polska – Brazylia siatkówka 2022 może mieć w takich okolicznościach tylko jedno rozwiązanie. Wygrana wędruje do Biało-czerwonych. Już Bartek Kurek i spółka powinni o to bardzo dobrze zadbać.

brazylia-polska-typy

Na tym etapie zmagań całkowita dominacja naszych Orłów nie jest chyba zbyt możliwa. Brazylijczycy powinni postawić twardy opór, lecz naszym skromnym zdaniem wystarczy to jedynie do wygrania zaledwie jednego seta. W trzech pozostałych partiach górą będą aktualni mistrzowie świata.

Ostatnie mecze Brazylia – Polska

Bezpośrednie starcia z reprezentacją Brazylii zawsze były gwarantem solidnej dawki emocji. Jak przedstawiają się rezultaty trzech takich ostatnich pojedynków? Oto krótka lista:

  • Brazylia – Polska 3:1
  • Polska – Brazylia 0:3
  • Polska – Brazylia 2:3

Kiedy grają siatkarze z Brazylią?

Spotkanie Brazylia – Polska 2022 odbędzie się w dniu 22 czerwca o godz. 16:00.

Gdzie transmisja Brazylia – Polska?

Mecz siatkówki Brazylia – Polska w ramach Ligi Narodów będzie transmitowany na antenach kilku stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

0 0 votes
Article Rating