Kiedy grają siatkarze? O której mecz Polska – Czarnogóra? (ME siatkarzy 2023)

fot. Icon Sport

Reprezentacja Polski siatkarzy rywalizuje w ramach Mistrzostw Europy 2023. Na zakończenie fazy grupowej biało-czerwoni zmierzą się z Czarnogórą. Wyjaśniamy, kiedy grają siatkarze z Czarnogórą.

Kiedy i o której grają siatkarze z Czarnogórą? (ME siatkarzy 2023)

Póki co reprezentacja Polski solidnie prezentuje się w pierwszej rundzie Mistrzostw Europy 2023. Przeciwnicy jednak nie zawiesili poprzeczki zbyt wysoko. Tylko Holandia zdołała urwać seta wicemistrzom świata. Czechy, Macedonia Północna i Dania nie miały nic do powiedzenia w starciach z Polakami i przegrywały po 0:3.

Teraz czas na ostatni mecz fazy grupowej. Polacy zagrają z Czarnogórą. Jest to drużyna, która nie ma żadnych szans na awans – jedyne zwycięstwo odniosła bowiem przeciwko Danii (3:1).

Warto wyraźnie podkreślić, że mecz Polska – Czarnogóra rozpocznie się szybciej niż poprzednie starcia reprezentacji Polski. Pierwsza piłka pójdzie w ruch o godzinie 17:00. Mecz odbędzie się natomiast 6 września 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – Czarnogóra siatkówka? Transmisja na żywo

O której grają siatkarze? Jak już wspomnieliśmy, mecz ruszy o 17:00. Spotkanie Polski z Czarnogórą będzie można oglądać za pośrednictwem internetu. Przekaz live pojawi się u bukmachera STS.

Ale warto wspomnieć też o tym, że dostępna będzie transmisja telewizyjna. Zmagania będzie można śledzić na TVP Sport. Studio ruszy już o 16:30. Ponadto transmisja dostępna będzie na TVP1. W tym przypadku przekaz wystartuje o 16:50.

Mecz skomentują Piotr Dębowski i Radosław Panas. Studio poprowadzą natomiast Marcin Rams oraz Krzysztof Ignaczak, a reporterem będzie Filip Czyszanowski. Gośćmi/ekspertami będą tym razem Zuzanna Górecka, Fabian Drzyzga oraz Zbigniew Bartman.

Wolisz oglądać mecz przez internet? Nie ma z tym najmniejszego problemu. Przekaz live pojawi się na portalu sport.tvp.pl. Poza tym mecz zobaczysz za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport czy też platformy Pilot WP.

Oglądaj tutaj

Kto wygra mecz Polska – Czarnogóra siatkówka?

Odpowiedź na pytanie o zwycięzcę tego spotkania może być tylko jedna. Jesteśmy wręcz przekonani, że Polacy nie będą mieli problemów z odniesieniem triumfu.

Do tej pory nasza kadra spisywała się świetnie i teraz powinna potwierdzić dobrą formę.