Lube – ZAKSA typy, transmisja, zapowiedź meczu

Przed ZAKSĄ bardzo wymagający mecz z Lube Civitanova, który prawdopodobnie, trzeba wygrać.

Lube Civitanova – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle typy (16.02.2022)

Zacznijmy od przedstawienia tego, jak wyglądają nasze na Lube – ZAKSA typy bukmacherskie.

lube zaksa typy

Kędzierzynianie dokonają niemożliwego?

Nie tak siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wyobrażali sobie ostatni mecz z Novosibirskiem. Porażka spowodowała, że są na krawędzi dalszej gry w Lidze Mistrzów. Wygrana z Lube zapewniłaby im awans, ale w przypadku porażki, wszystko zależy od pozostałych spotkań.

Przypomnijmy, że z każdej grupy Ligi Mistrzów awansuje tylko najlepsza drużyna. Lube już zapewniło sobie kwalifikację. Dodatkowo tworzony jest ranking drugich miejsc, gdzie trzy najlepsze ekipy uzyskają przepustkę do ćwierćfinałów. Co musi się stać, żeby ZAKSA Kędzierzyn-Koźle awansowała?

W tej chwili kędzierzynianie prowadzą w małej tabeli. Mają 10 punktów na koncie, ale tyle samo ma Ziraat Bankasi, a tylko o punkt mniej Zenit i Trentino. W dodatku Zenit ma jeden mecz więcej do rozegrania. To właśnie pomiędzy tymi czterema drużynami zadecyduje się los trzech miejsc, premiowanych awansem do ćwierćfinałów. ZAKSA ma wszystko w swoich rękach, ale wygrać z Lube, będzie bardzo, ale to bardzo ciężko.

W ostatnim meczu ZAKSA – Lube, rozegranym w styczniu tego roku, kędzierzynianie po zaciętym boju ulegli włoskiej ekipie 2:3. Tym razem liczymy na podobne emocje i pięciosetowy dreszczowiec. Niestety, ale wszystkie argumenty, w tym także nasze na Lube – ZAKSA typy wskazują na wygraną gospodarzy. Włosi są niepokonani od siedmiu spotkań, a stracili w nich tylko jednego seta. ZAKSA ma z kolei za sobą przykrą i niespodziewaną porażkę z Novosibirskiem czy ciężkie przeprawy w polskiej lidze. Liczymy jednak, że tym razem kędzierzynianie pokażą ogromny potencjał, który niewątpliwie w nich drzemie.

Gdzie obejrzeć Lube – ZAKSA? Transmisja spotkania

Spotkanie Lube – ZAKSA 16 lutego 2022 roku, o godzinie 20:30. Transmisja standardowo na kanale Polsat Sport oraz w serwisie Polsat Box Go. Mecz ZAKSA – Lube można obstawiać m.in. w Betclic oraz w Fortunie.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Zdecydowanie Lube, które już ma zapewniony awans.

  • Czy ZAKSA awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?

Jeżeli wygra, to tak. Jeżeli nie, to musi oczekiwać na rozstrzygnięcia innych meczy.

0 0 votes
Article Rating