Polska – Iran typy, o której godzinie, gdzie obejrzeć transmisję, kiedy mecz?

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to ostatnia z imprez przed rozpoczęciem zbliżających się mistrzostw świata, w której to podopieczni Nikoli Grbica będą mieli sposobność uczestniczyć. Czy Bartek Kurek i spółka ukończą te zmagania z kompletem zwycięstw?

Polska – Iran typy bukmacherskie (18.08.2022)

Gdy brak Wam pomysłu na interesujące zakłady związane z tą potyczką, to tradycyjnie możecie skorzystać z kilku naszych propozycji. Oto jak przedstawiają się najciekawsze Polska – Iran typy bukmacherskie na to wydarzenie:

Dobre przetarcie

Nie bez powodu mówi się, iż mierzenie się z mocnymi przeciwnikami przed imprezą docelową jest taktyką, którą zdecydowanie warto stosować. W perspektywie nadchodzących siatkarskich mistrzostw globu rywalizacja z reprezentacją Iranu wyjątkowo więc nas cieszy. Nie ukrywamy jednak, że z uwagi na zdecydowanie inny stan przygotowań obu ekip mocno wierzymy w to, że przebieg tego czwartkowego pojedynku będzie zgoła inny niż chociażby trzech wcześniejszych starć, o których wspominamy w jednym z kolejnych akapitów tekstu Polska – Iran typy.

polska-iran-wagner

Prognozujemy, że Biało-czerwoni wyjdą z wieczornej rywalizacji zwycięsko, lecz sam triumf tradycyjnie nie przyjdzie im raczej łatwo. Dobra forma Tomasza Fornala oraz jego reprezentacyjnych kolegów powinna zaprowadzić Polaków do cennego zwycięstwa na inauguracje zmagań w kolejnym już Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Intuicja podpowiada nam, że spotkanie zakończy się po czterech rozegranych partiach. Czy okaże się to zgodne z rzeczywistością? O tym przekonamy się już niebawem.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Polska – Iran 3:2
  • Iran – Polska 3:2
  • Polska – Iran 2:3

Historia bezpośredniej rywalizacji pomiędzy obiema reprezentacjami jest niezwykle długa i zacięta. Dopiero ostatnie ćwierćfinałowe starcie w Lidze Narodów pozwoliło Biało-czerwonym przerwać kiepską serię kilku przegranych pojedynków z rzędu.

Kiedy grają polscy siatkarze z Iranem? O której mecz Polska – Iran?

Rozpoczęcie tego pojedynku zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 18 sierpnia 2022 roku. Miejscem jego rozegrania będzie tym razem krakowska Tauron Arena.

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Iran? Transmisja na żywo

Ze spotkania Polska – Iran transmisja będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport.