Polska – Serbia typy, o której początek meczu, gdzie obejrzeć transmisję na żywo, kiedy?

Dwie zdecydowane wygrane kolejno nad Iranem oraz Argentyną rozbudziły apetyty kibiców gromadzących się na Memoriale Huberta Wagnera w krakowskiej Tauron Arenie. Czy podobny scenariusz będzie miała także rywalizacja z podopiecznymi trenera Igora Kolakovića? Polska – Serbia o której, gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Polska – Serbia typy bukmacherskie (18.08.2022)

Pośród ofert bukmacherskich już tradycyjnie postaraliśmy się wyselekcjonować dla Was najlepsze Polska – Serbia typy. Oto efekty naszej pracy:

Brak gościnności

Polacy jako gospodarze turnieju na krakowskim obiekcie są jak na razie zdecydowanie mało gościnni. Po dwóch spotkaniach zajmują pozycję lidera skromnej czterozespołowej grupy. Na ich koncie znajdują się dwie cenne wygrane, w których dodatkowo nie stracili choćby jednego małego seta. Mając na uwadze to, jak w poprzednich pojedynkach radzili sobie Serbowie, mamy wielką nadzieję, iż ostatni mecz turnieju także będzie przebiegał pod dyktando Bartka Kurka oraz jego reprezentacyjnych kolegów.

polska-serbia-typy-wagner

Zauważyliśmy, że olbrzymią popularnością cieszą się Polska – Serbia typy na wygraną Polaków dokładnie w trzech setach. Kurs na takie zdarzenie jest rzecz jasna bardzo atrakcyjny, jednak absolutnie nie ma się w tym przypadku czemu dziwić. Tylko od Was samych zależy, czy zdecydujecie się umieścić tego typu propozycję na swoich kuponach. Jak to mówią “jest ryzyko, jest zabawa”, prawda?

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Polska – Serbia 3:0
  • Serbia – Polska 2:3
  • Polska – Serbia 3:1

Zwykle bezpośrednie potyczki Biało-czerwonych z reprezentantami Serbii były niemal gwarantem wielkich sportowych emocji. Ostatni mecz podczas ubiegłorocznych mistrzostw Europy był jednak wyjątkowo jednostronny. Mamy pewne przeczucie graniczące z pewnością, że podobnie będzie także i tym razem.

Kiedy grają polscy siatkarze z Serbią? O której mecz Polska – Serbia?

Początek meczu z reprezentacją Serbii zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 20 sierpnia bieżącego roku.

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Serbia? Transmisja na żywo

Ze spotkania Polska – Serbia transmisja wedle wszelkich dostępnych informacji będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport.