Pekin 2022 skoki narciarskie typy, kursy 12/02/2022

Po konkursie na skoczni normalnej przyszedł czas zmagania na nieco większym obiekcie. Kto ma największe szanse na zgarnięcie krążka z najcenniejszego kruszcu? Który z Polaków powinien zaprezentować się najlepiej? Pekin 2022 skoki narciarskie typy i kursy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą:

Pekin 2022 skoki narciarskie typy

Oto nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie związane z tym konkursem:

pekin 2022 skoki narciarskie

Kamil Stoch będzie najlepszym z Polaków

Wielu z Was upatrywałoby pewnie w roli najlepszego z reprezentantów Polski Dawida Kubackiego. Wszak to przecież brązowy medalista ze skoczni normalnej. Kamil Stoch udowodnił jednak podczas treningów oraz kwalifikacji, że to on czuje się na dużej skoczni najlepiej. Nie mamy więc wątpliwości, że zajmie najwyższe miejsce pośród wszystkich naszych Orłów.

Marcus Lindvik zajmie jedno z miejsc na podium

Już w pierwszym z olimpijskich konkursów Norweg zanotował spory awans. Po pierwszej serii tamtych zmagań był bowiem na odległym 17. miejscu, jednak drugi skok pozwolił mu ukończyć zawody na lokacie numer siedem. Jako zwycięzca kwalifikacji do niedzielnej batalii naturalnie jest typowany jako jeden z faworytów do złotego medalu. My w typowaniach tak daleko się jednak nie posuwamy. Uważamy, że uda mu się zająć jedno z miejsc na podium. Czy będzie to pierwsze, drugie czy też trzecie miejsce, okaże się już niebawem.

Ryoyu Kobayashi znajdzie się w pierwszej szóstce

Złoty medalista z pierwszego z konkursów nie prezentował się podczas treningów oraz kwalifikacji z pewnością tak, jak oczekiwaliby od niego fani. Jego największą zaletą jest jednakże to, że potrafi się zmobilizować w najważniejszych momentach. Przeczuwamy, że tak też się stanie w to słoneczne niedzielne popołudnie. Może na powtórkę sprzed kilku dni nie ma co liczyć, lecz jedno z miejsc w TOP6 spokojnie jest w jego zasięgu.

FAQ

  • Gdzie można obejrzeć konkursów skoków narciarskich na dużej skoczni?

Tradycyjnie transmisja na żywo będzie dostępna na antenach stacji TVP1, TVP Sport oraz Eurosport.

  • O której skoki na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie?

Rozpoczęcie rywalizacji zaplanowano na godz. 12:00 czasu polskiego w dniu 12 lutego 2022r.

0 0 votes
Article Rating