KSW 73 gdzie oglądać? Jak wykupić PPV? Czy będzie transmisja online za darmo?

Fani mieszanych sztuk walki już nie mogą doczekać się początku sobotniej gali KSW 73. Gdzie oglądać? Ile kosztuje dostęp do gali? Czy będzie stream online za darmo? Sprawdź wszystkie odpowiedzi w naszym tekście.

ksw 73 gdzie oglądać

Gdzie oglądać KSW 73? Jak wykupić dostęp PPV?

Wszyscy, którzy chcą oglądąć, muszą wiedzieć, że z KSW 73 transmisja dostępna będzie na platformie streamingowej Viaplay. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00, a studio wystartuje nieco wcześniej. Przypomnijmy, że KSW 73 odbędzie się 20 sierpnia 2022 roku.

Ile kosztuje KSW 73 PPV? Jak obejrzeć galę?

Dostęp do Viaplay jest płatny, a miesięczna subskrybcja kosztuje 34 złote. Płatność można uregulować kartą płatniczą. W ramach miesięcznej subskrybcji uzyskasz dostęp nie tylko, żeby oglądać z KSW 73 stream online, ale też do innych wydarzeń, w tym najlepszych lig piłkarskich na świecie czy ciekawych seriali. Zobacz poniżej krok po kroku jak wykupić KSW 73 PPV na Viaplay.

  • Przejdź na stronę internetową viaplay.pl
  • Wybierz plan Total (34 zł za miesiąc)
  • Zarejestruj konto
  • Dokonaj płatności
  • Zaloguj się na komputerze bądź ściągnij aplikację Viaplay na TV lub telefon i oglądaj KSW 73 na żywo gdzie chcesz

Czy będzie dostępny z KSW 73 stream online za darmo?

Wiele osób pyta, gdzie oglądać KSW 73 online za darmo. Niestety, ale nie będzie dostępna legalna darmowa transmisja KSW 73. Stream jest płatny i dostępny wyłącznie na Viaplay. Wszystkie darmowe transmisje udostępniane w internecie są nielegalne. I nie warto ich oglądać nie tylko ze względu na kwestie prawne, ale też ze względu na słabą jakość transmisji.

Skoro wiesz juz gdzie obejrzeć KSW 73 stream online, to warto też sprawdzić nasze typy bukmacherskie.