Kto wygrał walkę Ludwiczek – Super Mario? Wynik i skrót walki Clout MMA 1

Kto wygrał Ludwiczek - Super Mario

Kto okazał się lepszy w walce Ludwiczek – Super Mario? Kto wygrał na Clout MMA 1? Wynik walki Ludwiczek – Super Mario, skrót wideo i opis poznasz poniżej.

Ludwiczek – Super Mario kto wygrał walkę na Clout MMA 1?

Kto wygrał walkę Ludwiczek – Super Mario podczas Clout MMA 1? Po trzech rundach pojedynku sędziowie orzekli zwycięstwo Super Mario.

W pierwszej rundzie mocno zaczął od początku Super Mario, który postawił wszystko na jedną kartę. Ludwiczek przetrwał jego szarże i na koniec rundy obalił rywala, ale nawet w dosiadzie nie był w stanie mu zrobić krzywdy. W drugiej rundzie Super Mario próbował powtórzyć swoją szarże, ale Ludwiczek stosunkowo szybko wszedł do parteru. Do końca rundy Ludwiczek kontrolował z góry. W trzeciej rundzie Ludwiczek już od początku przejął kontrolę z góry, ale równie szybko Super Mario go przetoczył. Do końca rundy kontrolował walkę, obijając Ludwiczka z góry.

Kto wygrał Ludwiczek – Super Mario? Skrót walki wideo

Super Mario faworytem walki

Walka Ludwiczek – Super Mario kto wygrał? Przed pojedynkiem zdecydowanym faworytem był Super Mario, gdzie kursy na jego zwycięstwo wynosiły około 1.20. Za Ludwiczka zarobić można było po mnożniku blisko 4. Czy wynik walki zaskoczył? Kto wygrał Ludwiczek – Super Mario? Wynik walki i jej skrót sprawdzisz powyżej.