Alcaraz – Rublow typy i kursy bukmacherskie (15.11.2023)

Porażka w pierwszym meczu z Alexandrem Zverevem postawiła pod znakiem zapytania awans Carlosa Alcaraza do półfinału ATP Finals 2023. Szansa na poprawienie się będzie w drugim pojedynku. Zobacz Alcaraz – Rublow typy przed meczem w grupie B.

Carlos Alcaraz – Andriej Rublow typy bukmacherskie (ATP Finals 2023)

Forma Carlosa Alcaraza przed ATP Finals 2023 była małą niewiadomą. Po wielkoszlemowym US Open zmagał się z problemami zdrowotnymi, które utrudniły osiąganie dobrych wyników i przygotowania do turnieju na kortach twardych w Turynie. Hiszpan nie zaprezentował się dobrze w pierwszym meczu z Alexandrem Zverevem i poniósł porażkę w trzech setach. Patrząc przez pryzmat rankingu ATP, w pozostałych meczach na Carlosa Alcaraza czekają jeszcze trudniejsze wyzwania.

Alcaraz - Rublow typy
Icon Sport

Drugim rywalem Carlosa Alcaraza w Turynie będzie Andriej Rublow. Urodzony w Moskwie tenisista znajduje się na piątym miejscu w rankingu ATP. W karierze dochodził do ćwierćfinałów wszystkich turniejów wielkoszlemowych. W tym sezonie był w najlepszej ósemce Australian Open, Wimbledonu oraz US Open. Zwyciężał w 2023 roku w dwóch turniejach ATP.

Carlos Alcaraz spotka się z Andriejem Rublowem na korcie po raz drugi. Poprzedni mecz miał pokazowy charakter i zwyciężył w nim w dwóch setach Andriej Rublow. Obaj tenisiści rozpoczęli ATP Finals 2023 od porażki, dlatego będą chcieli odkuć się i pozostać w grze o awans. Alcaraz – Rublow typy to zwycięstwo reprezentanta Hiszpanii. Zanosi się na kolejne wyrównane starcie, w którym zostanie rozegrane powyżej 25.5 gema.

Alcaraz – Rublow kursy bukmacherskie

Carlos Alcaraz jest w notowaniach bukmacherskich faworytem meczu z Andriejem Rublowem. Kurs na zwycięstwo Hiszpana wynosi 1,43 i po ostatnich niepowodzeniach można go uznać za nadspodziewanie niski. Wygraną przeciwnika można obstawić po kursie 2,70. Zakład na zakończenie meczu po dwóch setach można postawić po kursie 1,52, a rozegranie trzech setów po kursie 2,26.

Kiedy gra Alcaraz z Rublowem? O której godzinie?

Carlos Alcaraz rozpocznie mecz w środę o godzinie 14:30. Do pojedynku dojdzie na korcie twardym w Turynie.

Gdzie oglądać Alcaraz – Rublow? Transmisja na żywo

Mecze Carlosa Alcaraza w turnieju ATP Finals 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie w stacji Polsat Sport.

Oglądaj tutaj