ATP Finals 2023 transmisja tv, stream online, gdzie oglądać?

ATP Finals 2023 transmisja tv, stream online, gdzie oglądać?
Icon sport

Prestiżowy turniej na koniec sezonu wzbudza wyjątkowe zainteresowanie kibiców, co nie może dziwić. Gdzie oglądać ATP Finals 2023? Transmisja tv i online z Turynu będzie dostępna za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać ATP Finals 2023? Stream online za darmo

Kibice tenisa będą mogli oglądać za darmo ATP Finals 2023. Stream online z każdego meczu dostępny będzie w serwisie STS. To bukmacher, który wymaga rejestracji, a dzięki temu obejrzysz każdy mecz za darmo. Możesz oglądać transmisje zarówno na komputerze na stronie STS, jak i na telefonie komórkowym jeżeli zdecydujesz się zarejestrować i pobrać aplikację mobilną.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie obejrzeć ATP Finals 2023? Transmisja tv

Naturalnie z każdego meczu turnieju ATP Finals 2023 transmisja pojawi się także w tv. Odpowiadając na pytanie ATP Finals 2023 gdzie oglądać, będzie to kanał Polsat Sport. Polsat już od kilku sezonów posiada prawa telewizyjne do cyklu ATP, więc nie jest o niczym zaskakującym. Abonenci Polsat Box Go będą mogli skorzystać także z możliwości oglądania turnieju na łamach tej platformy w internecie.

Kto gra na ATP Finals w Turynie?

Na turnieju ATP Finals 2023 w Turynie gra ośmiu najlepszych tenisistów sezonu 2023 według liczby zgromadzonych punktów w rankingu ATP Race. Faworytami imprezy są Novak Djoković oraz Carlos Alcaraz. Oto podział na grupy, z których awansuje do półfinałów po dwóch najlepszych graczy, a następnie rozegrany zostanie finał.

Grupa A (zielona):
Novak Djoković (Serbia)
Jannik Sinner (Włochy)
Stefanos Tsitsipas (Grecja)
Holger Rune (Dania)

Grupa B (czerwona):
Carlos Alcaraz (Hiszpania)
Danił Miedwiediew
Andriej Rublow
Alexander Zverev (Niemcy)

Wiesz już kto gra i gdzie oglądać ATP Finals 2023, zatem życzymy miłej zabawy! Niech to będą świetne tenisowe emocje, czego zresztą jesteśmy pewni.