Fręch – Muchova typy, kursy, gdzie oglądać mecz US Open 2023?

Magdalena Fręch odniosła pierwsze w karierze zwycięstwo w turnieju głównym US Open. Drugie wyzwanie czekające na reprezentantkę Polski w imprezie wielkoszlemowej będzie trudne. Sprawdź Fręch – Muchova typy przed meczem o awans do trzeciej rundy.

Magdalena Fręch – Karolina Muchova typy i kursy (US Open 2023)

Magdalena Fręch po raz trzeci w karierze wystartowała w turnieju głównym US Open i po raz pierwszy nie zatrzymała się w pierwszej rundzie. Reprezentantka Polski odniosła zwycięstwo w trzysetowym meczu z Emmą Navarro. Była lepsza niż tenisistka ze Stanów Zjednoczonych w pierwszej partii, a także w decydującej trzeciej. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, chociaż o odniesienie kolejnego zwycięstwa nie będzie łatwo.

Fręch - Muchova typy
Icon Sport

Tenisistka z Łodzi zmierzy się z Karoliną Muchovą. Czeszka jest notowana na 10. miejscu w rankingu WTA i w tym sezonie mierzyła się z Igą Świątek w finale Roland Garros 2023. Karolina Muchova ma większe doświadczenie w meczach o wysoką stawkę niż Magdalena Fręch i będzie faworytką nadchodzącego starcia. Również nasze Fręch – Muchova typy to zwycięstwo zawodniczki urodzonej w Ołomuńcu.

Tenisistki spotkają się ze sobą na korcie po raz drugi. Ponownie dojdzie do tego na nawierzchni twardej. W poprzednim sezonie Karolina Muchova zwyciężyła w ramach Billie Jean King Cup w dwóch setach, a obie partie zakończyły się wynikiem 6:2. Liczymy na mocniejszy opór Magdaleny Fręch w nadchodzącym meczu w US Open 2023 i stawiamy na rozegranie ponad 20.5 gema.

Kiedy gra Fręch z Muchovą? O której godzinie?

Magdalena Fręch rozegra najbliższy mecz w trzecim dniu turnieju głównego w Nowym Jorku. Polka powalczy z Karoliną Muchovą w środę.

Gdzie oglądać mecz Fręch – Muchova? Transmisja

Drugi mecz Magdaleny Fręch w US Open 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisje meczów można zobaczyć w kanałach Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ