Świątek – Saville typy, kursy, gdzie oglądać? (US Open 2023)

Iga Świątek walczy o obronę tytułu w wielkoszlemowym US Open. W pierwszym meczu turnieju zaprezentowała się dobrze i przygotowuje się do kolejnych wyzwań. Kiedy gra Iga Świątek? Sprawdź Świątek – Saville typy przed pojedynkiem o awans do trzeciej rundy.

Iga Świątek – Daria Saville typy i kursy (30.08.2023)

Reprezentantka Polski pokazała się już w pierwszym dniu turnieju głównego US Open 2023. Iga Świątek wywiązała się z roli faworytki w meczu z Rebeccą Peterson. Jej wygrana była bardzo przekonująca – oddała tenisistce ze Szwecji zaledwie jednego gema w dwóch setach i po niespełna godzinie cieszyła się z awansu. Polka mogła myśleć o drugim meczu w US Open 2023, w którym zmierzy się z Darią Saville.

Świątek - Saville typy
Icon Sport

Iga Świątek potwierdziła obiecującą formę z okresu przygotowań na kortach twardych do US Open. Liderka rankingu WTA będzie faworytką również w meczu z notowaną dopiero na 322. miejscu w klasyfikacji Darią Saville. Nasz typ Świątek – Saville to wygrana reprezentantki Polski w dwóch setach. Inne rozstrzygnięcie w tym meczu trzeba będzie traktować jak niespodziankę.

Iga Świątek zmierzy się z Darią Saville po raz drugi w karierze. W poprzednim sezonie zawodniczki rozegrały mecz na korcie twardym w Adelajdzie. Polka wygrała w dwóch setach i oba zakończyły się wynikiem 6:3. Nasze na Świątek – Saville typy w US Open są jeszcze odważniejszy – stawiamy, że w meczu zostanie rozegrane poniżej 15,5 gema. Australijka postara się w nim o sprawienie niespodzianki i spróbuje pójść za uderzeniem po wyeliminowaniu Clervie Ngounoue.

Kiedy gra Świątek z Saville? O której godzinie?

Kiedy gra Świątek? Najlepsza rakieta świata rozegra najbliższy mecz w trzecim dniu turnieju głównego w Nowym Jorku. Polka powalczy z Darią Saville w środę.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Saville? Transmisja

Najbliższy mecz Igi Świątek w US Open 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisje meczów można zobaczyć w kanałach Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ