Hurkacz – Llamas Ruiz typy i kursy bukmacherskie (05.04.2024)

Hubert Hurkacz odniósł już pierwsze zwycięstwo w części sezonu na kortach ziemnych. Polak rozgrywa w Estoril mecze dzień po dniu. Zobacz Hurkacz – Llamas Ruiz typy przed zaplanowanym na piątek pojedynkiem o awans do półfinału turnieju w Portugalii.

Hubert Hurkacz – Pablo Llamas Ruiz typy bukmacherskie (ATP Estoril 2024)

Hubert Hurkacz przystąpił do turnieju na kortach ziemnych w Estoril jako zawodnik rozstawiony z numerem drugim. W pierwszej rundzie miał wolny los, a w drugiej rundzie zwyciężył z Janem Choinskim. Tak samo jak w zeszłorocznym Wimbledonie, nie oddał ani jednego seta Brytyjczykowi z polskimi korzeniami. Z drobnymi problemami dostał się do ćwierćfinału.

Hurkacz - Llamas Ruiz typy
Icon Sport

Następnym przeciwnikiem Huberta Hurkacza będzie Pablo Llamas Ruiz. Hiszpan ma za sobą cztery zwycięstwa na korcie w Estoril, ponieważ przebijał się do turnieju głównego przez kwalifikacje. Nie oddał w nich ani jednego seta Ericowi Vanshelboimowi, Dominikowi Koepferowi, a także dwukrotnie rodakowi Davidowi Jordzie Sanchisowi.

Pablo Llamas Ruiz jest notowany na 152. miejscu w rankingu ATP. Jak wielu Hiszpanów, postara się wykorzystać część sezonu na kortach ziemnych, do poprawienia notowań. 21-latek jest jedną z nadziei hiszpańskiego tenisa, a ćwierćfinał w Estoril będzie jego pierwszym w turniejach ATP.

Tenisiści zmierzą się po raz pierwszy. Hubert Hurkacz będzie mieć kolejną sposobność do zadomowienia się na mączce. Z kolei Pablo Llamas Ruiz chce śrubować najlepszy dotąd wynik w turnieju ATP. Nasze Hurkacz – Llamas Ruiz typy to zwycięstwo reprezentanta Polski. Spodziewamy się rozegrania powyżej 20.5 gema w meczu.

Hurkacz – Llamas Ruiz kursy bukmacherskie

Polak będzie ponownie faworytem, choć nie aż tak oczywistym jak w poprzednim meczu przeciwko Janowi Choinskiemu. Hubert Hurkacz postara się wykorzystać swoje doświadczenie do awansu. Wygraną Polaka można obstawiać po kursie 1,31. Z kolei zwycięstwo Hiszpana po kursie 3,50. Rozegranie powyżej 20.5 gema w meczu można zagrać po kursie 1,48.

Kiedy gra Hurkacz z Llamasem Ruizem? O której godzinie?

Tenisiści powalczą o awans do półfinału w piątek wczesnym popołudniem. Ponownie mecz z udziałem Huberta Hurkacza rozpocznie dzień w Estoril. Tenisiści mają pojawić się na korcie o godzinie 13:00.

Gdzie oglądać Hurkacz – Llamas Ruiz? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Pablo Llamasem Ruizem w turnieju ATP Estoril 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w kanale Polsat Sport Extra.

OGLĄDAJ TUTAJ